arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۷۲۱۴۳
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۹ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۳

بدبختی از زمین و آسمان برای دنی آلوز

دنی آلوز با سابقه سال‌ها بازی در فوتبال حرفه‌ای، الان حتی یک میلیون یورو هم ندارد تا موقتا از زندان خلاص شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ورزش سه: دنی آلوز با سابقه سال‌ها بازی در فوتبال حرفه‌ای، الان حتی یک میلیون یورو هم ندارد تا موقتا از زندان خلاص شود.

دنی آلوز به اتهام تجاوز جنسی علیه یک زن جوان در باشگاهی شبانه در بارسلونا اخیرا محاکمه شد و رای نهایی ۴.۵ سال زندان برای او بود. آلوز درخواست فرجام داده و هفته پیش قاضی با آزادی موقت او با وثیقه یک میلیون یورویی موافقت کرد.

یک هفته از رای قاضی می‌گذرد، اما آلوز هنوز در زندان است. او ابتدا از نیمار درخواست کرد این وثیقه را بپردازد. نیمار که قبلا برای پرداخت ۱۵۰ هزار یورو غرامت آلوز به قربانی اقدام کرده بود، این بار حاضر نشد رقم وثیقه را بپردازد، اما برای بسیاری جای سؤال است که چرا خود آلوز این مبلغ را پرداخت نمی‌کند و اینکه او که سال‌ها بازیکن حرفه‌ای بود، یک میلیون یورو هم ندارد؟

پاسخ اینجاست، اول، به دلیل کشمکشی که بازیکن سابق بارسلونا با همسر سابق و مادر دو فرزندش دارد. آلوز به خاطر پرداخت نکردن مستمری مربوط به دو فرزند خود، حساب‌هایش در برزیل مسدود شده و نمی‌تواند پول برداشت کند.

از سوی دیگر، اینس گواردیولا، وکیل مدافع او در این پرونده، اطمینان می‌دهد که دو حساب نیز در اسپانیا دارد. به طور خاص، در بانک La Caixa. در یکی از آن‌ها موجودی ندارد و در دیگری ۵۱۰۰۰ یورو است.

آخرین اطلاعات حاکی از آن بود که خانواده او (به ویژه مادر و برادرش) برای بیرون آوردن آلوز از زندان به دنبال وام هستند، اما فعلاً به نتیجه نرسیده‌اند.

دنی آلوز فردا دوشنبه فرصت جدیدی برای واریز وجه به حساب دادگاه خواهد داشت.

نظرات بینندگان