arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۷۲۱۶۹
تاریخ انتشار: ۵۹ : ۲۱ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۳

جان باختن ۹ شهروند بر اثر تصادف در جنوب سیستان و بلوچستان

فرماندار راسک در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر۲ فقره سانحه تصادف شدید بین یک دستگاه وانت بار سوخت بر حاوی گالن خالی با یک دستگاه پژو پارس در محدوده جکیگور و برخورد یک ماشین لندکروز سوختکش با خودروی سواری پراید در محدوده ۲راهی پارود در مجموع ۹ شهروند از ۲ خانواده جان خود را از دست داده و ۶ نفر از سرنشینان دچار جراحت های جدی و عمیق شدند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: فرماندار راسک در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر۲ فقره سانحه تصادف شدید بین یک دستگاه وانت بار سوخت بر حاوی گالن خالی با یک دستگاه پژو پارس در محدوده جکیگور و برخورد یک ماشین لندکروز سوختکش با خودروی سواری پراید در محدوده ۲راهی پارود در مجموع ۹ شهروند از ۲ خانواده جان خود را از دست داده و ۶ نفر از سرنشینان دچار جراحت‌های جدی و عمیق شدند.

سلیم کدخدا با تاکید بر تمکین رانندگان ناوگان محلی سوخت بر به محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های اعمال شده در ایام تعطیلات نوروزی برای رعایت ایمنی جانی شهروندان مسافر و مهمان، اظهار کرد: سایر رانندگان محلی در رعایت احتیاط و مقررات رانندگی بیش از پیش مراقبت نمایند.

وی افزود: از ناظران دلسوز و بی طرف و مسوولیت پذیر هم تقاضا می‌شود نسبت به طرح دغدغه‌های جدی مطرح مرتبط با مخاطرات ناشی از بی مبالاتی‌ها در رانندگی و مخاطرات جانی، روانی و مالی متاثر از رفتار‌های پرخطر برخی از رانندگان سوخت کش در فضای عمومی و مجازی به نحو منصفانه و کارشناسی افدام کنند.

فرماندار راسک بیان کرد: امید است برخی مدعیان و مدافعان صاحب صدا هم به حرمت تقوا و به حکم انصاف جانب تعادل گرفته و بخشی از انرژی و دردمندی خود را در میدان بی مرز مجازی مصروف نگاه واقع بینانه و نقادانه به مخاطرات مرگبار ناشی از بی مبالاتی‌های رانندگی در سطح جاده‌های استان و شهرستان راسک نمایند.

نظرات بینندگان