arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۷۲۷۱۲
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۱۸ - ۰۸ فروردين ۱۴۰۳

نگرانی بزرگ اینتر: علاقه شدید ستاره‌های تیم به المپیک!

مارکوس تورام و لائوتارو مارتینز، ستاره‌های اینتر، قصد دارند در المپیک ۲۰۲۴ حضور داشته باشند. اینتر در حال حاضر خود را در موقعیتی نامناسب می‌بیند، زیرا دو ستاره‌اش یعنی لائوتارو مارتینز و مارکوس تورام هر دو می‌خواهند در بازی‌های المپیک تابستانی شرکت کنند و مدیران باشگاه ایتالیایی نگرانی‌هایی در مورد آمادگی جسمانی آن‌ها دارند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ورزش سه: مارکوس تورام و لائوتارو مارتینز، ستاره‌های اینتر، قصد دارند در المپیک ۲۰۲۴ حضور داشته باشند.

اینتر در حال حاضر خود را در موقعیتی نامناسب می‌بیند، زیرا دو ستاره‌اش یعنی لائوتارو مارتینز و مارکوس تورام هر دو می‌خواهند در بازی‌های المپیک تابستانی شرکت کنند و مدیران باشگاه ایتالیایی نگرانی‌هایی در مورد آمادگی جسمانی آن‌ها دارند.

بازی‌های المپیک در ژوئیه سال جاری در پاریس آغاز می‌شود و حدود سه هفته تا اواسط آگوست ادامه خواهد داشت. فوتبال نقش کوچکی در بازی‌ها دارد و کشور‌ها فقط به سه بازیکن بالای ۲۳ سال اجازه حضور در ترکیب تیم‌ها را می‌دهند.

در حال حاضر موضوع شرکت بازیکنان بزرگسال در المپیک یک موضوع جدی در فوتبال اروپاست. گزارش‌های متعددی از علاقه بسیاری از بازیکنان به حضور در المپیک منتشر شده، اما در سمت دیگر باشگاه‌هایی مانند رئال مادرید اعلام کرده‌اند که به بازیکنان‌شان اجازه شرکت در المپیک را نمی‌دهند.

گاتزتا دلو اسپورت هم امروز خبر داده که اینتر نگران حضور دو تن از مهاجمانش در المپیک است. مارتینز و تورام هر دو می‌خواهند به المپیک بروند و در یک سو اینتر از این موضوع به‌شدت ناراضی است، زیرا مدیران باشگاه معتقدند حضور آن‌ها در المپیک به آمادگی جسمانی‌شان ضربه بزرگی وارد خواهد کرد.

آن‌ها قصد دارند در هفته‌های آینده با این دو بازیکن صحبت و آن‌ها را از رفتن به المپیک منصرف کنند.

نظرات بینندگان