arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۷۲۸۸۵
تاریخ انتشار: ۴۱ : ۱۹ - ۰۹ فروردين ۱۴۰۳

نظرسنجی جدید در آمریکا؛ بایدن با ۴۸ درصد از ترامپ پیش افتاد

نتایج یک نظرسنجی جدید در ایالات متحده نشان می‌دهد که در یک رقابت رو در رو اگر انتخابات امروز برگزار شود بایدن ۴۸ درصد و ترامپ ۴۵ درصد آراء را کسب خواهند کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: نتایج یک نظرسنجی جدید در ایالات متحده نشان می‌دهد که در یک رقابت رو در رو اگر انتخابات امروز برگزار شود بایدن ۴۸ درصد و ترامپ ۴۵ درصد آراء را کسب خواهند کرد.

نتایج یک نظرسنجی سراسری در آمریکا نشان می‌دهد که جو بایدن رئیس جمهور آمریکا با کمی اختلاف از رقیبش دونالد ترامپ پیشی گرفته است.

با این حال حضور یک نامزد مستقل و یا نامزد حزب ثالث معادلات را به سود ترامپ پیش خواهد برد.

نظرسنجی جدید در آمریکا؛ بایدن با ۴۸ درصد از ترامپ پیش افتاد

پایگاه خبری هیل گزارش داد، نظرسنجی جدید دانشگاه کوئینیپاک نشان می‌دهد که در یک رقابت رو در رو، بایدن ۴۸ درصد آراء را به خود اختصاص خواهد داد در حالیکه دونالد ترامپ ۴۵ درصد آراء را کسب می‌کند.

در این نظرسنجی از پاسخ دهندگان پرسیده شده است "اگر انتخابات ریاست جمهوری همین امروز برگزار می‌شد و نامزد‌ها جو بایدن دموکرات و دونالد ترامپ جمهوری خواه بودند، به چه کسی رای می‌دادید؟ "

با این حال زمانی که این سوال به نامزد‌های مستقل مثل رابرت اف کندی جونیور و نامزد‌های حزب ثالث مثل جیل استین و کورنل وست گسترش می‌یابد، ترامپ با کسب ۳۹ درصد در مقابل ۳۸ درصد بایدن را شکست خواهد داد.

هیل افزود، این نظرسنجی از بین ۱۴۰۷ رای دهنده ثبت نام شده در سراسر ایالات متحده بین روز‌های ۲۱ تا ۲۵ مارس انجام شده است و دارای حاشیه خطای ۲.۶ درصد است.

نظرسنجی جدید در آمریکا؛ بایدن با ۴۸ درصد از ترامپ پیش افتاد

نظرات بینندگان