arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۷۳۰۸۷
تاریخ انتشار: ۱۱ : ۱۰ - ۱۱ فروردين ۱۴۰۳

ویدیو / پربازدیدترین کلیپ این روزهای مصر؛ آخرین حرف های دختر مصری قبل از نوشیدن زهر

این کلیب پربازدیدترین ویدئو در حال حاضر در مصر است و در ۲۴ ساعت گذشته رسانه‌های اجتماعی این کشور را تحت تاثیر قرار داده است. موضوع ویدئو دختری به نام رحاب است که می‌گوید: با توجه به اینکه من فردا در یک تصادف جان خود را از دست خواهم داد، به مادرم بگویید که گریه نکند و در مراسم خاکسپاری من ناله و زاری نکند. رحاب پس از ضبط این ویدئو، سم می‌نوشد و جان می‌بازد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

این کلیب پربازدیدترین ویدئو در حال حاضر در مصر است و در ۲۴ ساعت گذشته رسانه های اجتماعی این کشور را تحت تاثیر قرار داده است.

موضوع ویدئو دختری به نام "رحاب" است که در منطقه ای به نام البراجیل در غرب قاهره زندگی می کند. او در این ویدئو از وصیت خود صحبت می کند و می گوید:

 با توجه به اینکه من فردا در یک تصادف جان خود را از دست خواهم داد، به مادرم بگویید که گریه نکند و در مراسم خاکسپاری من ناله و زاری نکند. به خواهرانم بگویید که شما بهترین چیز در زندگی من بودید، چه در زمان حیاتم و چه بعد از مرگم. به دوستانم بگویید که بر سر قبر من بایستند، سکوت کنند، به مادرم نگاه کنند و گریه نکنند. قلب مادرم به اندازه کافی به خاطر دوری من شکسته است، دیگر آن را نشکنید. فقط خدا می داند چه اتفاقی خواهد افتاد.

رحاب پس از ضبط این ویدئو، سم می‌نوشد و جان خود را از دست می‌دهد.

در حال حاضر، این ویدئو به یکی از داغ ترین موضوعات در مصر تبدیل شده است و بحث های زیادی را در مورد مسائلی مانند خودکشی، افسردگی و سلامت روان به وجود آورده است.

 

نظرات بینندگان