arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۷۳۸۱۴
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۱۲ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۳

کنایه به جانشین مسی: در سطح برایتون نیستی!

روبرتو دی‌زربی، مربی برایتون، به آنسو فاتی هشدار داد که به اندازه کافی برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم تلاش نمی‌کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ورزش سه: روبرتو دی‌زربی، مربی برایتون، به آنسو فاتی هشدار داد که به اندازه کافی برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم تلاش نمی‌کند.

نسو فاتی تنها ۲۱ سال دارد، ولی سال‌هاست در سطح اول فوتبال دنیا بازی می‌کند.

او در ۱۶ سالگی به پیراهن بارسا رسید و در سال ۲۰۲۱ با جدایی مسی پیراهن شماره ۱۰ را نیز پوشید، ولی با مصدومیت‌های مختلف دچار افت شد و در روز پایانی انتقالات تابستانی ۲۰۲۳ قرضی بدون بند خرید به برایتون پیوست تا زیر نظر دی زربی متحول شود، ولی اوضاع در این تیم هم برای فاتی خوب پیش نرفته است.

او در ۲۶ بازی ۱۰۰۰ دقیقه در میدان بوده، ۴ گل زده (دو گل در لیگ برتر و دو گل در لیگ اروپا) و یک پاس گل نیز داده است. فاتی هفت بار در ترکیب ثابت بوده (۴ بار در لیگ اروپا) و توقعات را برآورده نکرده است. او برابر لیورپول نیمکت‌نشین بود و دی زربی معتقد است برای وارد شدن در ترکیب ثابت باید بیشتر تلاش کند.

مربی ایتالیایی گفت: «فاتی باید بیشتر کار و تلاش کند و چیزی که تا الان نشان داده کافی نیست. توقعات من از او مثل همیشه بالاست. بخش اول دوران فوتبال او سخت و غیر قابل درک بود، ولی فاتی باید بداند که انتظارات از بازیکنان مهم چقدر بالاست و او باید خودش را با این شرایط وفق بدهد و تسلیم نشود.»

دی زربی ادامه داد: «ما در حال کمک به او هستیم، چون پسر حساسی است و یک انسان خوب. من وقتی با چنین بازیکنانی کار می‌کنم، خوشحال می‌شوم تا جایی که توانم هست یاری‌گرشان باشم. ولی فاتی باید بداند که هنور در سطح انتظارات من نبوده است.»

نظرات بینندگان