arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۷۳۸۵۵
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۱۵ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۳

الحوثی: غافلگیر‌ی‌های نظامی بزرگ در راه است

عضو ارشد شورای عالی سیاسی یمن گفت: «همچنان غافلگیری‌های نظامی بسیاری داریم و عملیات‌های نظامی دیگری نیز وجود دارد که ما در چارچوب یک راهبرد رسانه‌ای مشخص آن را مخفی نگه می‌داریم.»
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

الحوثی: غافلگیر‌ی‌های نظامی بزرگ در راه است

فارس: عضو ارشد شورای عالی سیاسی یمن می‌گوید که نیرو‌های مسلح این کشور همچنان غافلگیری‌های بسیاری برای دشمن دارند.

«محمد علی الحوثی» عضو شورای عالی سیاسی یمن، بعدازظهر امروز (چهارشنبه)، به شبکه «المسیره» گفت که اشغال بخشی از خاک یمن توسط دشمن مانع حمایت یمنی‌ها از فلسطین نشده است.

الحوثی در ادامه اضافه کرد که یمن چه از سواحل دریای سرخ و چه از خارج آن می‌تواند اهداف خود در دفاع از خاکش و همچنین حمایت از فلسطین را محقق کند.

این عضو ارشد شورای عالی سیاسی یمن در ادامه گفت: «همچنان غافلگیری‌های نظامی بسیاری داریم و عملیات‌های نظامی دیگری نیز وجود دارد که ما در چارچوب یک راهبرد رسانه‌ای مشخص آن را مخفی نگه می‌داریم.»

او همچنین اشاره کرد که یمن با توسعه عملیات نیرو‌های مسلح خود توانسته تبلیغات منفی آمریکا درباره ظرفیت نظامی‌اش را از بین ببرد.

یمن تاکنون در حمایت از مردم غزه و نیرو‌های مقاومت فلسطین ده‌ها بار مواضع ارتش اسرائیل را در جنوب فلسطین اشغالی با پهپاد و موشک‌های بالستیک و کروز هدف قرار داده است.

یمنی‌ها همچنین به هیچ کشتی اسرائیلی و همچنین کشتی‌هایی که مقصد آن‌ها فلسطین اشغالی است، اجازه عبور از تنگه باب‌المندب و دریای سرخ را نداده‌اند.

 

نظرات بینندگان