arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۷۴۰۵۱
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۲۰ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۳

باشگاه پرسپولیس: خبر صادر نشدن مجوز حرفه‌ای پرسپولیس بابت بدهی مالیاتی کذب است

صبح امروز برخی از رسانه ها مدعی بودند که بدهی مالیاتی پرسپولیس می‌تواند منجر به حذف شدن پر‌سپولیس از آسیا شود اما باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای اعلام کرد تمام بدهی‌های خود را پرداخت کرده و برخلاف چند تیم دیگر پرونده در جریانی ندارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد؛ خبر صادر نشدن مجوز حرفه‌ای این باشگاه بابت بدهی‌های مالیاتی کذب محض است.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مبنای باشگاه پرسپولیس هیچگاه پاسخگویی به گمانه‌زنی و شیطنت برخی رسانه‌ها و البته گروهی از خبرنگاران رنگی نبوده است، اما برای پایان دادن به نگرانی‌های هواداران باشگاه بزرگ پرسپولیس ذکر این نکته ضروری است که خبر صادر نشدن مجوز حرفه‌ای این باشگاه بابت بدهی‌های مالیاتی کذب محض بوده و این هم یکی دیگر از شیطنت‌هایی است که اخیرا شاهد آن بوده‌ایم. از بحث دیروز تمدید قرارداد بازیکنان تا شایعه صادر نشدن مجوز حرفه‌ای بابت مالیات.

در زمینه روند پرداخت‌ها همانگونه که در مصاحبه اخیر رییس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای عنوان شد، باشگاه پرسپولیس تمام بدهی‌های خود را پرداخت کرده و برخلاف برخی باشگاه‌های دیگر، پرونده در جریانی ندارد که جلوی جاری شدن حکم آن گرفته شده باشد. ضمن این که تمام بدهی‌های قبلی به افراد یا تیم‌های خارجی را بدون کوچکترین کمکی از سوی فدراسیون فوتبال پرداخت کرده است.

از این رو برای چندمین بار تاکید می‌شود که در حال حاضر تنها موضوع اصلی برای صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه پرسپولیس تعیین تکلیف مالکیت مشترک است که امیدواریم با تلاش و پیگیری‌های شبانه‌روزی که در حال انجام است این مانع نیز برطرف شده تا به امید خدا پرسپولیس بزرگ همچون سال قبل و سال‌های قبل‌تر بتواند در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حاضر باشد.

نظرات بینندگان