arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۷۵۲۷۶
تاریخ انتشار: ۳۶ : ۱۴ - ۲۲ فروردين ۱۴۰۳

خبرگزاری فارس برای بازگشت گشت ارشاد به خیابان‌ها، کمپین راه انداخت

خبرگزاری فارس با راه اندازی، یک پویش خواستار بازگشت پلیس امنیت اخلاقی به خیابان‌ها شده است. فارس مدعی شد که «نزدیک به شش هزار نفر از مخاطبان خبرگزاری فارس با ثبت پویشی در سامانه فارس من» این کمپین را کلید زده اند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

خبرگزاری فارس با راه اندازی، یک پویش خواستار بازگشت پلیس امنیت اخلاقی به خیابان‌ها شده است. 

فارس مدعی شد که «نزدیک به شش هزار نفر از مخاطبان خبرگزاری فارس با ثبت پویشی در سامانه فارس من» این کمپین را کلید زده اند. 

این خبرگزاری غیر خصوصی در ادامه از قول ثبت کنندگان این پویش نوشت: پلیس امنیّت اخلاقی در حقیقت از جامعه در مقابل آسیب‌ها و تهدید‌های پیشرو محافظت می‌کند. 

به گفته فارس؛ «مطابق قانون مجازات اسلامی کشف حجاب جرم و وظیفه برخورد آن با پلیس و البته سایر مردم است.»

این خبرگزاری در ادامه نوشت: ثبت کننده این پویش گفته باتوجه به وضعیت اخلاقی که در حال حاضر در بحق پوشش در جامعه وجود دارد و بحث جنبش زن، زندگی و آزادی که حدود ۲ سال پیش با هدایت بیگانگان که قصد داشتند بحث حجاب را از مملکت اسلامی ما دور کنند، اما آنچنان موفق نشدند و راهی به جایی نبردند. اما همین امر سبب شده برخی از روی نا‌آگاهی در جامعه به شیوه نامتعارف حضور پیدا کنند؛ لذا باید در مورد این بحث آگاهی‌های لازم صورت گیرد، هر چند که تمامی افراد و مسئولین مربوط به این امر در حال رسیدگی لازم هستند، اما هر کدام از ما شهروندان به اندازه خود در قبال کشور، پیشرفت و آسیب‌های آن وظیفه‌ای داریم.

نظرات بینندگان