arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۷۷۸۰۸
تاریخ انتشار: ۴۹ : ۱۵ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳

آماده‌باش اوسمار به ستاره ملی‌پوش برای ال‌کلاسیکو/ جانشین دانیال در پرسپولیس کیست؟

با محرومیت مدافع راست پرسپولیس او دیدار مقابل تیم سابق خود را از دست داد. با اعلام کمیته انضباطی مبنی بر تخلف دانیال اسماعیلی فر در بازی با صنعت نفت آبادان او به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۴۰ میلیون تومان جریمه محکوم شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

خبر ورزشی: با محرومیت مدافع راست پرسپولیس او دیدار مقابل تیم سابق خود را از دست داد.

با اعلام کمیته انضباطی مبنی بر تخلف دانیال اسماعیلی فر در بازی با صنعت نفت آبادان او به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۴۰ میلیون تومان جریمه محکوم شد.

این رای قطعی است، اما باشگاه پرسپولیس یک هفته فرصت دارد تا به آن اعتراض کند. با این حال در رای صادره قید شده که دانیال از بازی لیگ برتری تیمش محروم شده و با این حساب او در دیدار جمعه مقابل آلومینیوم اراک که در جام حذفی برگزار خواهد شد می‌تواند به میدان برود، اما در مصاف حساس مقابل سپاهان غایب است.

در غیاب دانیال اسماعیلی فر که مدافع راست اصلی پرسپولیس در بازی‌های این فصل بوده گزینه نخست جانشینی او وحدت هنانوف تاجیکستانی است که بعد از بازی‌های ملی با مصدومیت برگشت و قرار است از امروز به تمرینات گروهی تیمش برگردد.

به نظر می‌رسد وحدت هنانوف گزینه نخست جانشینی دانیال در الکلاسیکوی ایران باشد و باید تا آن روز به آمادگی مطلوب برسد و شرایط فیکس شدن را از نظر فنی و بدنی داشته باشد. در صورتی که وحدت برای این بازی آماده نباشد اوسمار مجبور است یا از فرشاد فرجی یا علیرضا باباسی جوان در جناح راست خط دفاعی تیمش استفاده کند که طبیعتا حضور هر کدام از این بازیکنان مزایا و معایبی خواهد داشت. فرجی که به خاطر ذات بازی اش در دفاع میانی اساسا مدافع رونده‌ای در دفاع کناری نخواهد بود و بابایی جوان و بی‌تجربه است و فیکس بازی کردن او در دیداری بزرگ و حساس مقابل سپاهان ریسک بزرگی از سوی کادر فنی به حساب می‌آید.

با این شرایط احتمالا هر طور شده کادر فنی پرسپولیس وحدت هنانوف را برای آن مسابقه به شایط ایده آل خواهند رساند.

نظرات بینندگان