arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۸۲۷۳۹
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۰ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳

فال ابجد امروز چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403

فال ابجد امروز چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403 را در ادامه بخوانید
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فال ابجد یک سبک از فال‌گیری است که در آن هر حرف الفبا یک مفهوم یا پیام خاص دارد. این روش به طور معمول با استفاده از حروف الفبا به ترتیب برای پیش‌بینی آینده یا درک وضعیت فعلی استفاده می‌شود. به عنوان مثال، برای یک فال ابجد، هر حرف الفبا با یک پیام یا تفسیر خاص مرتبط می‌شود و از آن برای بررسی مسائل یا سوالات مختلف استفاده می‌شود.

 

فال ابجد امروز، چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403 در زیر می آید:

فروردین: ج ج آ

اولین اقدام شما این است که برای رسیدن به خواسته‌هایتان بدون در نظر گرفتن اینکه آن‌ها چقدر برای شما ارزش دارند، برایشان بجنگید. اما نباید در برابر مخالفان خود واکنش تند نشان دهید. شکیبایی پیشه کردن بهتر از نسنجیده رفتار کردن است.

اردیبهشت: ج د ج

شما وقت ندارید که با فکر کردن به ناراحتی‌های پیشین خودتان را اذیت کنید. هم اکنون شما باید کار‌هایی که قبلاً نیمه کاره انجام داده‌اید و کار‌هایی که برای آینده در برنامه‌تان دارید را سر و سامان بدهید.

خرداد: آ د آ

شاید این روز‌ها شما دوست داشته باشید که رابطه نزدیکتری با افراد خانواده‌تان داشته باشید. ممکن است شما فکر کنید که در تصمیم گیری‌هایتان شکست خورده‌اید، برای اینکه زندگی طبق انتظارات شما پیش نمی‌رود. اما مقایسه کردن آرزو‌های قبلی‌تان با واقعیت حاضر کار اشتباهی است؛ این دو مقوله کاملاً با هم متفاوتند.

تیر: د آ ج

شما فقط باید حواستان جمع باشد بیشتر از توانایی تان مسئولیت قبول نکنید. شما زمانی به بالاترین درجه موفقیت می‌رسید که بتوانید با دقت کامل تا جایی که امکان دارد بین تعهداتی که می‌دهید و کار آیی خود توازن برقرار کنید.

مرداد: ب آ آ

اگر امروز یکی از دوستانتان شما را به مهمانی دعوت کرد، حتی اگر نمی‌خواهید آنجا بروید و فکر می‌کنید بهتان خوش نمی‌گذرد، ولی دعوت او را قبول کنید. اگر شما بروید و با دیگران ارتباط برقرار کنید ممکن است فرصت‌های کاری خوبی نصیبتان شود.

شهریور: د آ ج

پیام‌های مهمی که شما از ضمیر ناخودآگاه خود می‌گیرید می‌تواند جواب سئوالاتی باشد که مدت‌ها در جستجویش بودید. اما اگر در این راه مشکلات زیادی وجود داشته باشد، شما اصلاً دوست ندارید که این پیام‌ها را دریافت کنید.

مهر: آ د ج

امروز شاید دیگران فکر کنند شما در کارتان ناشی و دست و پا چلفتی هستید؟! در حالیکه شما کاملاً به رفتار خود مسلط هستید و اصلاً لازم نیست چیزی را تغییر دهید. شما باید بدانیدکه قدرت استفاده کردن از توانایی‌هایتان را دارا هستید و می‌توانید به طور موثری روی اهداف آینده خود تمرکز کنید.

آبان: د ب ب

به جای اینکه کلماتتان را سبک و سنگین کنید آن‌ها را به زبان بیاورید، اما طوری صحبت کنید که مهربانی و انعطاف پذیریتان را به دوستانتان نشان دهید. آن‌ها برای شنیدن حرف‌های شما بیش از اندازه از خودشان شور و شوق نشان می‌دهند، اما اگر بفهمند که شما با آن‌ها مخالفید به حرف‌هایتان اهمیتی نمی‌دهند.

آذر: ب ب آ

بعضی از ایده‌های جدید شما مهم هستند، اما تا موقعی که آن‌ها را پرورش نداده‌اید، تبدیل به واقعیت نمی‌شوند. قبل از اینکه روز‌های آرامی‌که در پیش رو دارید فرا برسند باید کاملاً نسبت به کار‌های کوچکی که باید به اتمام برسانید آگاهی پیدا کنید.

دی: آ د ب

امروز حس وظیفه شناسی شما خیلی قوی است، بنابراین قبل از دادن جواب مثبت اصلاً وقت نمی‌کنید در مورد جواب خود فکر کنید. اما هنوز هم کار درست این است که قبل از دست به عمل زدن برای خود برنامه‌ریزی ثابتی دادشته باشید.

بهمن: آ ب آ

شما وسوسه شده‌اید به جای انجام دادن وظایف شغلی کاری لذت بخش‌تر انجام بدهید. اما شما خودتان هم می‌دانید که جیم شدن از سر کار برایتان دردسر‌هایی به همراه دارد. پس به کارتان ادامه داده و از زندگی تان لذت ببرید، اما در این راه کسی را ناراحت نکنید.

اسفند: د ب آ

اگر مهلتی برای کارهایتان در نظر گرفته شده خیلی مهم است که به آن اهمیت بدهید، برای اینکه عدم توجه شما به این موضوع باعث می‌شود افراد زیر دستتان عمل شما را سوء تعبیر کنند. هم اکنون نباید با رئیس خود بحث کنید، فقط باید تا جایی که می‌توانید به نحو احسن وظایف خود را انجام دهید.

نظرات بینندگان