arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۸۳۴۶۵
تاریخ انتشار: ۵۲ : ۲۲ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳

عرضه ضعیف ملک کلنگی در جنوب تهران

بازار معاملات زمین و ملک کلنگی مسکونی در جنوب تهران در شرایط رکود و عرضه ضعیف فایل قرار دارد. تازه‌‌‌ترین بررسی‌ها از وضعیت بازار معاملات زمین و ملک مسکونی کلنگی در مناطق ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ تهران نشان می‌‌‌دهد،
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دنیای اقتصاد: بازار معاملات زمین و ملک کلنگی مسکونی در جنوب تهران در شرایط رکود و عرضه ضعیف فایل قرار دارد. تازه‌ترین بررسی‌ها از وضعیت بازار معاملات زمین و ملک مسکونی کلنگی در مناطق ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ تهران نشان می‌دهد، عرضه فایل در عمده محله‌های این مناطق به بازارفروش ضعیف است. بررسی‌ها نشان می‌دهد عمده مالکان خانه‌های فرسوده و کلنگی که قصد جابه جایی دارند هم اکنون به جای عرضه خانه‌های قدیمی خود به بازار فروش، تمایل به مشارکت با سازنده دارند.

هر چند در مقطع زمانی فعلی به طور کلی، عرضه فایل کلنگی به بازار با هر دو هدف (مشارکت یا فروش) ضعیف است. بررسی تازه‌ترین فایل‌هایی که روز گذشته به بازار زمین و ملک کلنگی در این مناطق عرضه شد، نشان می‌دهد میانگین مساحت زمین‌ها و املاک کلنگی عرضه شده به بازار فروش در ۷ منطقه منتخب جنوب تهران، ۱۴۷ مترمربع بوده است. میانگین قیمت پیشنهادی مالکان این املاک برای فروش هر مترمربع از این خانه‌های کلنگی یا زمین‌های مسکونی مناسب برای ساخت مسکن، در مرز ۹۸ میلیون تومان قرار دارد. البته قیمت‌ها بسته به موقعیت این املاک، متراژ و طول بر و سایر مشخصات آن‌ها در بازه‌های متفاوتی قرار دارد که در جدول زیر درج شده است.

عرضه ضعیف ملک کلنگی در جنوب تهران

نظرات بینندگان