arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۸۴۱۹۸
تاریخ انتشار: ۱۱ : ۱۲ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

پسر دانش‌آموز رقیب عشقی‌اش را کشت و به حبس ابد محکوم شد

دانش‌آموز مدرسه کمبریج که در شب جشن فارغ‌التحصیلی در مدرسه، همکلاسی‌‌اش را به قتل رسانده بود، به احبس ابد محکوم شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 27می‌2022، درست زمانی که دانش‌آموزان مدرسه‌ای در شهر کمبریج انگلیس برای مراسم فارغ التحصیلی آماده می‌شدند، حادثه‌ای وحشتناک، آنها را شوکه کرد.

پاتریک شارپ یکی از دانش‌آموزان مدرسه که از مدتی قبل از یکی دیگر از دانش‌آموزان به نام کاجتان کینه به دل داشت، از روز قبل یک چاقوی بزرگ و مخصوص شکار را تهیه و در لباسش مخفی کرده بود تا نقشه‌‌ای را که در سر داشت عملی کند.

او در شب جشن فارغ‌التحصیلی و قبل از آغاز مراسم، خود را به کاجتان رساند و با ضربات چاقو او را از پای درآورد و از محل گریخت. پاتریک با سرعت خود را به خانه‌اش رساند و چاقوی خونین را زیر تشک تختش مخفی و آنجا را ترک کرد.

افراد حاضر در مراسم با دیدن این صحنه شوکه شده بودند. آنها با دیدن کاجتان که غرق در خون روی زمین افتاده بود به کمکش شتافتند و همزمان پلیس و اورژانس را در جریان قرار دادند.پسر مجروح که به‌شدت آسیب دیده بود، به بیمارستان منتقل شد اما به‌رغم تلاش پزشکان، صبح روز بعد جانش را از دست داد. با مرگ او، تحقیقات پلیس برای دستگیری قاتل آغاز شد و کمی بعد او در مخفیگاهش در شهر استیونیج دستگیر و در بازرسی از او چندین بسته کوکائین در کفشش پیدا شد.

پسر قاتل در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و مدعی شد از آنجا که کاجتان به تازگی با دختر مورد علاقه وی دوست شده بود، به او حسادت می کرد و به همین دلیل  نقشه قتل وی را کشیده بود. جلسه محاکمه او 17می‌(28اردیبهشت) برگزار و وی با رأی قاضی دادگاه به حبس ابد محکوم شد.

نظرات بینندگان