arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۸۵۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۰ - ۱۲ مهر ۱۳۹۱

احمدی نژاد و خبرگزاری فارس، دیروز و امروز

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

در حالی که محمود احمدی نژاد، در کنفرانس خبری خود تندترین حمله را نثار خبرگزاری فارس کرده و آنرا وابسته به یک نهاد امنیتی(سپاه) دانست که نباید در سیاست دخالت کند، خبرگزاری فارس در طول هفت سال گذشته نزدیکترین رسانه به محمود احمدی نژاد محسوب شده و وی در سال 1386 گفته بود: تمام خبرگزاریهای داخلی خوب هستند اما فارس چیز دیگری است.

به گزارش بازتاب، فارس مهمترین رسانه حامی احمدی نژاد در انتخابات 1384 محسوب می شد و محمود احمدی نژاد قبل سوم تیر 1384 مهمترنی مصاحبه خود را با فارس انجام داده بود وطی هفت سال قبل نیز مهمترین رسانه حامی دولت بوده تا حدی که احمدی نژاد در سال 1386 گفته بود:

 

همه خبرگزاری‌های داخلی خوب هستند، اما خبرگزاری فارس چیز دیگری است


به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد پیش از ظهر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران فعال در سفرهای استانی هیئت دولت حضور یافت و به سؤالات مختلف آنها به همراه ذکر خاطرات و بیان نکات نغز از این سفرها پرداخت.

وی در حاشیه این دیدار صمیمی و دو ساعته از تلاش خبرنگاران رسانه‌های مختلف تقدیر کرد و در حاشیه این مراسم نیز در پاسخ به سؤال خبرنگار خبرگزاری فارس در خصوص ارزیابی خود از نحوه عملکرد این رسانه گفت: فارس از جمله خبرگزاری‌های خوب است. البته همه خبرگزاری‌های داخلی خوب هستند ولی خبرگزاری فارس چیز دیگری است.

رئیس جمهور با بیان اینکه از ابتدای تشکیل خبرگزاری فارس در جریان این موضوع بودم، برای استمرار اطلا‌ع رسانی صحیح و درست از طریق خبرگزاری فارس آرزوی موفقیت کرد.

وی همچنین از یکی از خبرنگاران خبرگزاری فارس که کتاب خاطرات سفرهای دوران انتخابات وی را در دست تدوین دارد خواست تا واقعیات را به بهترین وجه به عنوان سندی ماندگار منتشر کند.

همچنین فارس در جریان قبل وبعد از انتخابات 1388 خدمات منحصر بفردی را به احمدی نژاد ارائه داد که مورد تقدیر ویژه وی قرار گرفت.

 

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۳
عبادی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
68
14
آقای شهردار محترم تهران که امیدوارم به آرزویت برسی و تاریخ تکرار شود و دوباره شهردار تهران رئیس جمهور ایران شود، غرض از مزاحمت اینکه یک سال و نیم است که این طرح دوطبقه کردن اتوبان صدر که پایه هایش مرا به یاد طرح مونوریل شهردار قبلی می اندازد، زندگی را بر ما تیره و تار کرده است.
هر روز صبح مسیر شرق به غرب اتوبان صدر را که در مدت پانزده دقیقه طی می کردیم باید در چهل دقیقه حرکت لاک پشتی طی کنیم. بعدازظهر هم که مسیر غرب به شرق بدتر است و حدود یکساعت طول می کشد.
آقای شهردار محترم، باور کنید با کمی بررسی فنی و مقداری هم دلسوزی می توانید وضعیت را اندکی سامان دهید و این اتلاف وقت مردم را کاهش دهید، ما هم قول می دهیم به شما رای دهید تا پس از رئیس جمهور شدن اصلاً کل ایران را دو طبقه کنید.
با تقدیم احترام
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
3
90
چقدر ساده ای که فکر می کنی اختلاف دارن نزدیک انتخابات است و سیاست بازان میدونن چه خبره
نظرات بینندگان