arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۸۷۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۲۱ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۳

۴ هفته تلخ برای شاگردان شجاعی؛ در حسرت گل با ۱۴ گل دریافتی

تیم هوادار با مالک خصوصی اداره می‌شود و کسی از این تیم انتظار معجزه ندارد. این تیم با مسعود شجاعی توانسته است بقای خود در لیگ برتر را تضمین کند. با این وجود در چهار دیدار اخیر، اوضاع برای بنفش‌پوشان خوب پیش نرفته است. تیم تهرانی مقابل پرسپولیس و سپاهان، با نتایج ۲ بر صفر شکست خورد و این شکست‌ها مقابل دو باشگاه شهرستانی لیگ (نساجی در لیگ برتر و گل‌گهر در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی) با نتیجه ۵ بر صفر سنگین‌تر شد تا آمار ۱۴ گل دریافتی در چهار هفته برای این تیم ثبت شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تسنیم: شاگردان مسعود شجاعی در بازی‌های چهار هفته اخیر خود ۱۴ گل دریافت کردند و نتوانستند گلی به ثمر برسانند.
 
تیم هوادار با مالک خصوصی اداره می‌شود و کسی از این تیم انتظار معجزه ندارد. این تیم با مسعود شجاعی توانسته است بقای خود در لیگ برتر را تضمین کند. با این وجود در چهار دیدار اخیر، اوضاع برای بنفش‌پوشان خوب پیش نرفته است.
 
تیم تهرانی مقابل پرسپولیس و سپاهان، با نتایج 2 بر صفر شکست خورد و این شکست‌ها مقابل دو باشگاه شهرستانی لیگ (نساجی در لیگ برتر و گل‌گهر در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی) با نتیجه 5 بر صفر سنگین‌تر شد تا آمار 14 گل دریافتی در چهار هفته برای این تیم ثبت شود.
 
یکی از ویژگی‌های تیم تحت هدایت شجاعی گلزنی بود، اما نقطه ضعفش توان کم دفاعی. تیم هوادار هر چه با شجاعی و دستیارانش خوب شروع کرد؛ در روزهای پایانی لیگ، سیمایی بدون نظم و از هم گسیخته داشت، تجربه‌ای که باید مورد توجه این سرمربی جوان قرار بگیرد تا روند تیمش در آینده با فراز و نشیب کمتری همراه باشد.
نظرات بینندگان