arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۸۸۸۷۴
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۲۳ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۳

شرایط فروش کلوت دنده‌ای از سوی مکث موتور اعلام شد [خرداد ۱۴۰۳]

شرکت مکث موتور شرایط فروش کلوت دنده‌ای را با قیمت جدید و به روش اقساطی اعلام کرد. قیمت این خودرو برای خرداد ۱۴۰۳ به حدود ۱.۸ میلیارد تومان رسیده است. مشتریان با ارائه پیش پرداختی کمتر از یک میلیارد تومان، قادر به خرید مکث کلوت دنده‌ای هستند. مابقی قیمت خودرو نیز در قالب اقساط ۱۲ ماهه (یکساله) یا ۱۸ ماهه (یکسال و نیم) از مشتری دریافت خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

شرکت مکث موتور شرایط فروش کلوت دنده‌ای را با قیمت جدید و به روش اقساطی اعلام کرد. قیمت این خودرو برای خرداد 1403 به حدود 1.8 میلیارد تومان رسیده است. مشتریان با ارائه پیش پرداختی کمتر از یک میلیارد تومان، قادر به خرید مکث کلوت دنده‌ای هستند. مابقی قیمت خودرو نیز در قالب اقساط 12 ماهه (یکساله) یا 18 ماهه (یکسال و نیم) از مشتری دریافت خواهد شد.
 
جدول تغییرات قیمت کلوت دنده‌ای، خرداد 1403:
شرایط فروش کلوت دنده‌ای از سوی مکث موتور اعلام شد [خرداد ۱۴۰۳]
همان‌گونه که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، مکث موتور قیمت نسخه دنده‌ای پیکاپ خود را برای خرداد ماه حدود 190 میلیون تومان افزایش داده است. کلوت ازجمله خودروهایی است که قیمت آن در بازار آزاد کمتر از نرخ کارخانه تعیین می‌شود. هم‌اکنون با مبلغی بین 1.6 الی 1.7 میلیارد تومان می‌توانید نمونه‌های صفرکیلومتر مکث کلوت دنده‌ای را با مدل 1402 از بازار آزاد تهیه کنید.
 
شرایط فروش کلوت دنده‌ای، خرداد 1403: (مبالغ به ریال هستند)
شرایط فروش کلوت دنده‌ای از سوی مکث موتور اعلام شد [خرداد ۱۴۰۳]
مکث کلوت دنده‌ای به پیشرانه 2.4 لیتری چهارسیلندر توربوشارژر مجهز است که حداکثر 215 اسب‌بخار قدرت و 320 نیوتن‌متر گشتاور آزاد می‌کند. این پیشرانه در نسخه اتوماتیک این خودرو و همچنین پیکاپ دایون Y7 نیز مورد استفاده قرار دارد. گیربکس شش دنده دستی نیز وظیفه انتقال قدرت را در مکث کلوت دستی برعهده گرفته است. رینگ 17 اینچی آلیاژی، فرمان چرمی، فرمان مجهز به دکمه‌های کنترلی، سیستم چندرسانه‌ای به همراه نمایشگر 9 اینچی لمسی، سیستم ورود و استارت بدون کلید، تریم چرمی کابین، تنظیم برقی صندلی‌های جلو، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک و آینه‌های تاشو برقی به همراه گرمکن،‌ امکانات مرسوم پیکاپ مکث کلوت دنده‌ای را تشکیل می‌دهند.
نظرات بینندگان