arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۸۹۵۳۷
تاریخ انتشار: ۳۴ : ۰۹ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۳

ساعت و تاریخ بازی ایران و هنگ کنگ در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶

تیم‌های ملی فوتبال ایران و هنگ کنگ در هفته پنجم مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶، به مصاف هم می‌روند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تیم‌های ملی فوتبال هنگ کنگ و ایران از ساعت ۱۵:۳۰ فردا (پنجشنبه ۱۷ خردادماه ۱۴۰۳) در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶، با هم مسابقه می‌دهند. ملی پوشان کشورمان که پیش از این به همراه تیم ملی ازبکستان، از گروه E مسابقات صعود کرده بودند، حالا باید در یک بازی تدارکاتی به مصاف هنگ کنگ میزبان بروند. به همین خاطر هم بود که قلعه نویی در لیست بازیکنان دعوت شده به این اردو نام چند ستاره را قرار نداد تا بدین ترتیب فرصت بازی برای بازیکنان جوان بیشتری فراهم شود.

رامین رضائیان، سعید عزت اللهی، محمد محبی، مهدی ترابی، سید حسین حسینی و علی قلی زاده جزو ستاره‌هایی هستند که امیر قلعه نویی ترجیح داده در این بازی به آن‌ها استراحت بدهد تا در فرصت‌های مناسب بعدی از این بازیکنان استفاده کند. البته به همه این‌ها غیبت حسین کنعانی زادگان را هم باید اضافه کرد که بخاطر محرومیت از این بازی، در اردوی تیم ملی جایی نداشت.

در سوی مقابل هنگ کنگی‌ها هم با تغییر مربی، به دنبال تغییر نسل هستند و شنیده می‌شود احتمالا با ترکیبی از بازیکنان جوان پا به زمین مسابقه خواهد گذاشت. در همین خصوص سایت «orientaldaily» در گزارش نوشت: بسیاری از بازیکنان اصلی هنگ کنگ برای مصاف با ایران غایب هستند و «لوسیه» ترجیح داده تا از بازیکنان جوان در این بازی استفاده کند که برخی از آنها فقط ۲۰ سال سن دارند.

نظرات بینندگان