arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۸۹۶۲۷
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۲ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۳

بمب نقل و انتقالات در استقلال بود

تیم استقلال در فصلی که گذشت به نایب قهرمانی رضایت داد اما در عین حال صدرنشین جدول بازی‌های خانگی شد. آبی‌ها از 15 بازی خود در ورزشگاه آزادی 13 برد کسب کردند و فقط مقابل پرسپولیس و مس رفسنجان به تساوی رضایت دادند. تساوی‌هایی که اتفاقا هر دو در نیم فصل دوم و هفته‌های 20 و 22 رقم خورد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 استقلال در دیدارهای خانگی‌اش 25 گل وارد دروازه حریفان کرد که در این بین 6 گل را مهرداد محمدی به ثمر رساند تا اینگونه حدود یک چهارم گلهای تیمش در خانه را به نام خود ثبت کرده باشد. البته اگر مصاف‌های در اصطلاح خارج از خانه استقلال با پیکان و هوادار را هم به عنوان بازی‌های آبی‌ها در تهران در نظر بگیریم آنوقت مهرداد محمدی با 8 گل از مجموع 28 گلی که شاگردان نکونام در تهران زده‌اند آماری قابل توجه‌تر دارد و بهترین بازیکن استقلال در تهران لقب می‌گیرد.

محمدی که تابستان به بمب نقل و انتقالاتی آبی‌ها تبدیل شد، این فصل کمی هم بدشانس بود وگرنه رکوردی فوق العاده به جا می‌گذاشت؛ چرا که اولین گل فصلش برای استقلال هزارمین گل لیگ برتری این تیم بود و اگر - به اذعان اکثر کارشناسان - اشتباه کمک داور بازی پرسپولیس – مس رفسنجان در هفته پایانی رخ نمی‌داد، آخرین گل فصلش هم گل قهرمانی استقلال می‌شد.

نظرات بینندگان