arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۰۲۳۰
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۱۴ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۳

شایعه دوباره اطراف باشگاه استقلال؛ فرشید اسماعیلی و عملیات بازگشت

هافبکی که نیم‌فصل دوم لیگ بیست‌و‌سوم را در تیم پیکان گذراند، در نقل‌وانتقالات زمستانی نزدیک باشگاه استقلال بود و جواد نکونام نظر مساعدی روی جذب اسماعیلی داشت؛ با این حال به دلیل برخی مسائل توافق حاصل نشد، البته این اتفاق به مذاق برخی هواداران استقلال که مخالف حضور فرشید اسماعیلی در تیمشان بودند، خوش آمد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

طرفداری: استقلالی‌هابه فکر تقویت ترکیب خود برای فصل ۱۴۰۳/۰۴ و حضور پرقدرت در لیگ برتر و لیگ نخبگان آسیا هستند.

با اتمام فصل، استقلال که قرارداد همه هافبک‌های خود را تمام شده می‌بیند، به دنبال بازسازی خط میانی خود است و در این بین نام فرشید اسماعیلی همچنان حوالی این باشگاه شنیده می‌شود.

هافبکیکه نیم‌فصل دوم لیگ بیست‌و‌سوم را در تیم پیکان گذراند، در نقل‌وانتقالات زمستانی نزدیک باشگاه استقلال بود و جواد نکونام نظر مساعدی روی جذب اسماعیلی داشت؛ با این حال به دلیل برخی مسائل توافق حاصل نشد، البته این اتفاق به مذاق برخی هواداران استقلال که مخالف حضور فرشید اسماعیلی در تیمشان بودند، خوش آمد.

با این وجود پس از سقوط پیکان به دسته پایین‌تر و اتمام قرارداد اسماعیلی با خودروسازان، شرایطجذب این هافبک برای جواد نکونام فراهم آمده و باید دید در نهایت شماره ۸۸ سابق استقلالی‌ها به جمع آن‌ها بر می‌گرددیا خیر.

البته فعلا جذب فرشید اسماعیلی توسط استقلال فقط در حد یک شایعه است. گفتنی است خود این بازیکن تمایل زیادی دارد بار دیگر به استقلال برگردد.

نظرات بینندگان