arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۰۴۰۸
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۰ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۳

چمران: زاکانی بعد از اعلام نتایج بررسی صلاحیت‌ کاندیداهای ریاست جمهوری، باید مرخصی بگیرد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره مرخصی شهردار تهران برای کاندیداتوری ریاست جمهوری، گفت: فعالیت همزمان شهردار در ایام کاندیداتوری مشکل قانونی ندارد و اگر بتواند امور را همزمان انجام دهد، مسئله‌ای نیست.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایلنا: رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره مرخصی شهردار تهران برای کاندیداتوری ریاست جمهوری، گفت: فعالیت همزمان شهردار در ایام کاندیداتوری مشکل قانونی ندارد و اگر بتواند امور را همزمان انجام دهد، مسئله‌ای نیست.

مهدی چمران در حاشیه دویست و چهل و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز نطق پیش از دستور مهدی پیرهادی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و گزارش محله‌گردی قرائت خواهد شد، اظهار کرد: تشکیل سازمان زنان و خانواده و  گردشگری شهرداری تهران امروز مورد بررسی قرار می گیرد که یک فوریت یکی از این موارد مصوب خواهد شد. چند گزارش حسابرسی نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه قرار بر این بود که اطلاعات دقیق در مورد اختلال در خط سه مترو داده شود، تصریح کرد: مسئله بررسی می‌شود و خبر می دهند تا همه در جریان قرار بگیرند.

چمران درخصوص مرخصی شهردار تهران برای کاندیداتوری ریاست جمهوری، تصریح کرد: وقتی شورای نگهبان نتایج را اعلام کرد شهردار باید مرخصی بگیرد. چون دو کار را با هم نمی‌توان انجام داد. جانشین شهردار در این ایام امور را دنبال خواهد کرد و مسئله پیچیده‌ای نیست.

به گزارش شهر، رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: فعالیت همزمان شهردار در ایام کاندیداتوری مشکل  قانونی ندارد و اگر بتواند امور را همزمان انجام دهد مسئله ای نیست.

نظرات بینندگان