arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۰۴۱۰
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۰۹ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۳

حمله بی‌سابقه یک مجری به مهران مدیری به خاطر اسکار

«برنامه‌ای برای دزدیدن زمان مخاطب! » عنوان یادداشت روزنامه ایران به قلم محمدرسام رضوانی، مجری است که وی به مهران مدیری و برنامه «اسکار» حمله کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 «برنامه‌ای برای دزدیدن زمان مخاطب! » عنوان یادداشت روزنامه ایران به قلم محمدرسام رضوانی، مجری است که وی به مهران مدیری و برنامه «اسکار» حمله کرده است.
در این یادداشت آمده است:
 
در هر قسمت شاهد یک ریتم کند و حتی انتظار بیش‌ از حد برای جابه‌جایی یک آکسسوار هستیم و در میان پخش این رئالیتی‌شو، رشته ذهنی مخاطب با تبلیغات اسپانسر میان‌برنامه به هم می‌ریزد و مخاطب غالباً با کمی جلو زدن، خودش ریتم سریع‌تری به برنامه می‌دهد.
 
انتخاب میهمان و نقش مکمل یکدیگر در این گیم‌شو، همان سبک کارگردانی مهران مدیری است اما گویا اتاق فکری برای محتوای این برنامه وجود ندارد و حاصل یک تولید سریع برای دزدیدن زمان مخاطب است. عدم تسلط در اجرا از سوی مدیری گویای آن است که مسیر کنداکتور برنامه حتی یک‌بار هم مرور نشده است.
 
در هر برنامه مسابقه‌محور توقع این است که سیستم امتیازدهی یک سازکار سالم، مشخص و دقیق داشته باشد اما در این برنامه معیار درستی برای امتیازدهی نخواهید دید و همه‌ چیز به حس و حال آقای مدیری ارتباط پیدا می‌کند.
 
خلاصه آنکه حساب و کتاب درستی در کار «اسکار» نیست. برنامه اسکار در کنار معایب خود، ویژگی‌های مختص به خود را نیز دارد و آن اینکه میهمان در صورت باخت در هر قسمت یک مسئولیت اجتماعی را انجام می‌دهد که ترویج مسئولیت اجتماعی نقطه مثبت و پررنگی در این برنامه است.
 
در هر برنامه پرمیهمان همیشه برخی از میهمانان دلچسب‌تر و مورد توجه بوده و برخی هم در حاشیه قرار می‌گیرند که از بازخوردهای برخی قسمت‌ها در فضای مجازی، یک اسکار مردمی به پیوست لطف و محبت مردم به میهمانان خوب این برنامه تعلق می‌گیرد؛ برای مثال حضور نعیمه نظام‌دوست، به بازدید و رضایت بیشتری از مخاطبان در یکی از فصل‌های این برنامه افزود که در مقابل در فصل دیگر از میهمانان استقبال نشد.

 

نظرات بینندگان