arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۰۸۱۸
تاریخ انتشار: ۲۳ : ۱۱ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۳

سید حسین حسینی بیرون از لیست استقلال؟

سید حسین حسینی تا الان موفق نشده برای حضور در لیست فصل بعد مدیران این باشگاه را متقاعد کند. دروازه‌بان استقلال در آستانه کنار گذاشته شدن از این تیم قرار گرفته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

درحالی که مذاکرات مدیران باشگاه استقلال با بازیکنان جدید کلید خورده و برخی بازیکنان نیز در حال جمع بندی نهایی به جهت حضور در این باشگاه هستند، باشگاه استقلال پروژه تمدید قرارداد بازیکنان خودی را نیز پیش می‌برد.

با تعدادی از بازیکنان استقلال برای فصل بعد توافقاتی شده؛ هرچند که برخی دستمزدهای قابل توجهی پیشنهاد داده‌اند اما بعید است مدیران استقلال زیر بار بروند و احتمالا با افزایش معقول دستمزدها با آن‌ها تمدید خواهد شد.

اما دربین بازیکنانی که تا کنون به باشگاه فراخوانده شده‌اند تا مذاکراتی با آن‌ها انجام شود، اثری از سید حسین حسینی دیده نمی‌شود.

دروازه‌بان استقلال تا این لحظه در فهرست این باشگاه قرار نداردو مسئولان سراغ او نرفته‌اند. تحقیقات در این باره نشان می‌دهد مهم‌ترین دلیلی که سبب شده مسئولان باشگاه استقلال این دروازه‌بان را برای مذاکرات فرانخوانند اتفاقاتی است که در فصل پیش رخ داد.

حسینی در مقطعی بی دلیل وارد برخی حواشی شد و مصاحبه‌هایی انجام داد که برای باشگاه استقلال هزینه ایجاد کرد. به همین دلیل مسئولان باشگاه استقلال نگرانند که با تمدید قرارداد دوباره حسینی همان اتفاقات رخ داده و بی جهت برای استقلال حاشیه درست شود. 

درواقع مسئله مسئولان باشگاه استقلال با حسینی کاملا فنی است و این دروازه‌بان زمانی در فهرست تمدیدی‌ها قرار خواهد گرفت که بتواند مسئولان تیمش را بابت تکرار نشدن حواشی فصل پیش متقاعد کند. 

نظرات بینندگان