arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۱۳۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۷ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

یک نماینده مجلس: فعلا رقابت اصلی در انتخابات بین قالیباف و پزشکیان است

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: از نگاه بنده با توجه به فضای انتخاباتی موجود رقابت اصلی در انتخابات ریاست جمهوری بین دکتر قالیباف و دکتر پزشکیان است البته باید دید در ادامه مسیر چه اتفافی رخ خواهد داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: از نگاه بنده با توجه به فضای انتخاباتی موجود رقابت اصلی در انتخابات ریاست جمهوری بین دکتر قالیباف و دکتر پزشکیان است البته باید دید در ادامه مسیر چه اتفافی رخ خواهد داد.
 
رمضانعلی سنگدوینی با تسلیت شهادت رئیس جمهور و هیات همراه در ارزیابی خود از فضای انتخاباتی کشور اظهار کرد: پیشنهاد بنده در وهله اول این است که همه کاندیداها توصیه های حضرت آقا را رعایت کنند. اخلاق مداری موضوع مهمی است، کاندیداها باید از غیبت و تهمت دوری کنند.
 
وی در ادامه اظهار کرد: برخی ها در فضای مجازی حاشیه هایی ایجاد می کنند که جالب نیست. دستگاه های قضایی باید این رفتارها را نهی کنند. رفتارهای غیر اخلاقی به ضرر نطام و انقلاب تمام می شود. نباید اذهان عمومی را تشویش کرد.
 
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به فضای موجود پیش بینی بنده این است که رقابت اصلی بین دو کاندیدا یعنی آقای دکتر قالیباف و آقای دکتر پزشکیان است ولی باید در ادامه مسیر ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد.
 
سنگدوینی در پایان گفت: همه کاندیداها محترم هستند اما باید دید تا آخر باقی خواهند ماند یا به نفع دیگری کنار می روند.
نظرات بینندگان