arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۱۸۲۵
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۱ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

سردار گل ساخت، توپ گل نشد! (عکس)

برای اولین بار سردار آزمون در تیم ملی تحت هدایت قلعه نویی موفق به گلزنی یا پاس گل نشد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 سردار آزمون ستاره تیم ملی فوتبال ایران از زمان حضور امیر قلعه نویی در تمام مسابقاتی که تحت نظر این مربی به میدان رفته حداقل یک گل یا یک پاس گل ارسال کرده است و در بازی با ازبکستان این اتفاق رقم نخورد.

آزمون که یکی از بازیکنان مورد علاقه و قابل اطمینان امیر قلعه نویی است نقش ویژه‌ای در سیستم هجومی طراحی شده توسط این مربی است و با نقش مستقیم و یا فضاسازی برای مهدی طارمی و خلق موقعیت برای بازیکنان کناری نقش محوری در حملات ایران ایفا می‌کند و در بازی با ازبکستان هم تلاش‌های زیادی برای خلق موقعیت یا گلزنی در تیم ملی انجام داد اما نتیجه‌ بخش نبود و نتوانست دروازه تیم ملی ازبکستان را باز کند.

20430612043060

ستاره لژیونر فوتبال ایران هر زمان که به عنوان بازیکن ثابت یا جانشین توسط قلعه نویی به بازی گرفته شد حداقل یک تاثیرگذاری مستقیم روی گل‌های ایران انجام داد اما در بازی با ازبکستان این روند فوق‌العاده به پایان رسید و او نتوانست برای تیم ملی و امیر قلعه نویی تاثیر گذار باشد.

همچنین این تنها مسابقه تیم ملی از زمان حضور امیر قلعه نویی بود که بدون گل به پایان رسید و پیش از این مسابقه ایران حداقل یک گل در تمام مسابقات به ثمر رسانده بود و آمار هجومی جالبی خلق کرده بود.

دیدار تیم ملی فوتبال ایران و ازبکستان در آخرین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

نظرات بینندگان