arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۲۱۵۱
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۱۹ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

بیدل: ورزش بانوان نیازمند حمایت جدی مسئولان است

سرمربی تیم ملی جودو بانوان گفت: مسئولین کاری کنند تا بانوان ورزشکار بیشتر دیده شوند. اگر حمایت مسئولان از ورزش بانوان بیشتر باشد، این ورزشکاران می‌توانند افتخارات ارزشمندی برای ورزش خراسان به ارمغان بیاورند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تکتم بیدل، سرمربی تیم ملی جودو بانوان در خصوص وضعیت جودو خراسان گفت: در سال ١۴٠٢ ما ۴ ملی‌پوش در رشته جودو داشتیم که ٢ نفر به مسابقات آسیایی اعزام شدند.

وی افزود: همچنین در سال گذشته عنوان قهرمانی مسابقات لیگ‌برتر را از آن خود کردیم که قهرمانی در مسابقات لیگ‌برتر مهم‌ترین و بهترین اتفاق جودو بانوان در سال گذشته بود.

سرمربی تیم ملی جودو بانوان تصریح کرد: مراسم نشان‌کاوه یک پدیده خاص است که حتی اگر مزایای مالی نداشته باشد از لحاظ معنوی باعث بالارفتن انگیزه و شناخته‌شدن ورزشکاران می‌شود. خوشحالم که در این رویداد به عنوان یک کاندیدا انتخاب شدم. این اتفاق باعث شد انگیزه سایر بانوان بالا برود تا تصمیم بگیرند که در راه ورزش قدم بردارند.

بیدل در خصوص توقعش از مسئولین در حوزه ورزش بانوان خاطرنشان کرد: مسئولین کاری کنند تا بانوان ورزشکار بیشتر دیده شوند. در رشته جودو تامین لباس، هزینه‌های بالایی دارد. حمایت مالی مسئولین می‌تواند به ورزشکاران در حوزه تامین تجهیزات کمک شایانی کند.

وی یادآور شد: ورزش خراسان جزو قطب‌های اصلی ورزش کشور محسوب می‌شود. همه ورزشکاران چه در رشته ما و چه در سایر رشته‌ها برای این جایگاه تلاش‌های زیادی انجام داده‌اند و اگر حمایت مسئولان را هم داشته باشند می‌توانند افتخارات ارزشمندی برای ورزش خراسان به ارمغان بیاورند.

 

نظرات بینندگان