arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۲۳۷۳
تاریخ انتشار: ۱۸ : ۱۳ - ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

مسی پدیده جدید آرژانتین را معرفی کرد

لیونل مسی بعد از برتری 4-1 برابر گواتمالا، از والنتین کاربونی، به شدت تعریف کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 بامداد امروز لئو مسی 90 دقیقه مقابل گواتمالا بازی کرد و نشان داد که به خوبی برای کوپا آمه‌ریکا و برای قهرمانی دیگر هیجان‌زده است.

او ابتدا هدیه دروازه‌بان گواتمالایی را پذیرفت تا بازی را به تساوی بکشاند. پنالتی را به لائوتارو مارتینز داد تا او اعتماد به نفس پیدا کند. سپس یک پاس گل به او دارد و در ادامه، یک ضربه ایستگاهی را به تیرک زد. مسی در پایان پاس درخشانی از آنخل دی‌ماریا را به گل تبدیل کرد. یک 90 دقیقه درخشان که مسی به آن نیاز داشت.

2043729

در پایان بازی، ابتدا مسی روی آنالیز بازی تمرکز کرد: «دقایق ابتدایی برای ما سخت بود. با تیمی روبرو شدیم که خیلی عقب بازی می‌کرد و بسته دفاع می‌کردند. ما با همان و میل همیشگی و با همان شدت لازم کار کردیم. می‌دانستیم که بالاخره به گل خواهیم رسید. بازی ساده‌ای نبود چون اگر زودتر گل نمی‌زدیم، کار ممکن بود دشوار شود.»

پس از آن، لئو به کوپا آمه‌ریکا و هدف دفاع از عنوان قهرمانی اشاره کرد: «ما مثل همیشه به بازی کردن و تلاش برای پیروزی ادامه می‌دهیم. قهرمانی دوباره سخت‌تر است، اما ما دوباره تلاش می‌کنیم.»

علاوه بر این مسی والنتین کاربونی، هافبک چپ پای 19 ساله مونزا، نیز تعریف کرد: «او یک پدیده است و آینده‌ای درخشان پیش رو دارد. ما باید از این استعداد بزرگ، نهایت استفاده را ببریم.»

نظرات بینندگان