arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۳۲۴۰
تاریخ انتشار: ۵۴ : ۱۳ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

رمال فریبکار دختران را به بهانه گره‌گشایی از مشکلات عشقی اغفال می‌کرد

رمالی که با فریب زنان و دختران جوان برای گره گشایی از مشکلات عشقی و خانوادگی آنان، پول های هنگفتی را به جیب می زد در حالی با تلاش نیروهای پلیس اطلاعات و امنیت کلانتری قاسم آباد مشهد دستگیر شد که رمز گشایی از ماجرای جنی به نام «شمخون» و تصاویر مردانی آغاز شده است که او آن ها را آقازاده می نامید.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ماموران کلانتری قاسم آباد مشهد از مدتی قبل به سرنخ هایی از رمالی و فالگیری در حوزه استحفاظی خود دست یافتند که مشخص شد زن جوانی با ترفند احضار جن و رمالی، زنان و دختران جوان را فریب می دهد و آن ها را سرکیسه می کند. در اثنای همین تحقیقات نامحسوس بود که با اعلام شکایت چند زن ودختر از رمال حیله گر، این پرونده اهمیت ویژه ای یافت. به همین دلیل و با صدور دستوری ویژه از سوی سرهنگ محمدبزی (رئیس کلانتری قاسم آباد)گروهی تخصصی از افسران زبده انتظامی به سرپرستی سرهنگ بهرامی(رئیس دایره اطلاعات و امنیت کلانتری)وارد عمل شدند و بررسی های گسترده ای را آغاز کردند. آنان پس از انجام یک سری فعالیت های اطلاعاتی ،به درستی ماجرای رمال مکار پی بردند و مراتب را به مقام قضایی اطلاع دادند. طولی نکشید که عوامل انتظامی با هماهنگی قاضی بهنام چمنی(دادیار ناحیه 6 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد)محل اقامت زن رمال را در بولوار اندیشه بازرسی کردند و به ابزار و لوازم رمالی مانند استخوان های حیوانات،اسطرلاب،انواع و اقسام نوشته ها و جدول های نامفهوم و غیره دست یافتند که بیانگر رفتارهای حیله گرانه وی برای سرکیسه کردن شهروندان بود.

در همین حال یکی از طعمه های 25 ساله این رمال مکارکه به عنوان نیروی خدماتی در یکی از مراکز درمانی مشهد مشغول کار است، در شکایت خود به پلیس گفت: از طریق یکی از همکارانم با زنی به نام «ل-ب» آشنا شدم که مدعی بود با آدم های کله گنده و آقازاده ها ارتباط دارد و از طریق اجنه اش مسیر پیشرفت آن ها را هموار کرده است و هرکاری را از طریق همین اجنه می تواند انجام بدهد به همین دلیل قرارشد او با گرفتن مبلغ 40 میلیون تومان مشکل مرا نیز حل کند ولی خیلی زود فهمیدم که در دام یک کلاهبردار افتاده ام و او با دروغ هایش مرا فریب می دهد. این بود که از او خواستم پولم را به من بازگرداند اما آن زن مدعی بود مشکل مرا حل کرده است و باید باقی مانده پولش را نیز پرداخت کنم. وقتی این موضوع به مشاجره بین من و آن زن رمال انجامید، او راز مرا فاش کرد و آبرویم را برد.این شاکی جوان ادامه داد: به منزل این رمال،زنان و دختران زیادی مراجعه می کردند که بسیاری از آنان متاهل بودند و مشکلاتی در زندگی برایشان به وجود آمده بود. اما من زمانی به دروغگویی و کلاهبرداری او پی بردم که برای پرداخت پول به من پیشنهاد ارتباط نامتعارف با مردان غریبه را داد. با وجود این، او15میلیون تومان از من دریافت کرده است.

یکی دیگر از طعمه های این زن رمال که 32 سال دارد از ماجرای جنی به نام «شمخون»پرده برداشت و گفت: یکی از دوستانم مرا به این زن رمال در بولوار اندیشه قاسم آباد معرفی کرد که من هم برای گرفتن دعای «عشق ومحبت»نزد او رفتم چرا که احساس می کردم جوانی که با او آشنا شده ام و قصد ازدواج با یکدیگر را داریم به دنبال زن دیگری می رود و می ترسیدم از ازدواج با من منصرف شود. وقتی به خانه رمال رفتم او ادعا کرد که جنی به نام «شمخون»دارد که هرکاری را برایش انجام می دهد و این جن فقط طلا و گوشت کباب دوست دارد و من علاوه بر کارهایش که در گورستان انجام می دهم باید دل گوسفند را هم در پارک دفن کنم. سپس من15میلیون تومان به همراه یک سکه پارسیان برای احضار«شمخون»به او پرداخت کردم ولی بعد فهمیدم که او خودش را به عنوان مشاور جا زده و با دوست پسرم تماس گرفته تا با من تماس بگیرد!

اگر چه این زن رمال با پرداخت مبالغی به شاکیان خود موفق شد رضایت برخی از طعمه های خود را جلب کند در عین حال با سپردن وثیقه قانونی به دادسرا تا زمان رسیدگی به اتهام خود آزاد شده است. در همین حال یک مقام انتظامی از شهروندان خواست چنان چه قربانی حیله گری های این زن رمال شده اند، برای اعلام شکایت به کلانتری قاسم آباد مراجعه کنند.

نظرات بینندگان