arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۳۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۳ - ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

رسمی: داور معروف بر صندلی مدیرعاملی تراکتور!

باشگاه تراکتور در اقدامی سریع، سعید مظفری‌زاده را به عنوان سرپرست مدیرعاملی منصوب کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 سعید مظفری‌زاده که پیش از این به عنوان سرپرست تیم تراکتور فعالیت داشت، بعد از کناره‌گیری هوشنگ نصیرزاده به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور انتخاب شده و این جایگاه مهم را در اختیار می‌گیرد.

مظفری‌زاده که سال‌ها به عنوان داور بین المللی در سطح اول فوتبال ایران و آسیا حضور داشته، باتوجه به حضور طولانی در فوتبال ایران این جایگاه را به دست آورده اما این اولین تجربه مدیریت باشگاهی او خواهد بود.

این در حالی است که مظفری زاده فصل گذشته به عنوان سرپرست تیم تراکتور فعالیت کرد و به عنوان سخنگوی غیررسمی باشگاه نیز فعالیت داشت اما بی تردید جایگاه جدید، شغلی کاملا ویژه برای مظفری زاده خواهد بود.

البته باتوجه به تصمیم زنوزی برای واگذاری، او شغل مظفری زاده را اینطور توصیف کرده است: «براساس حکم ابلاغی هیأت مدیره باشگاه تراکتور، سعید مظفری‌زاده مسئولیت پیگیری مصوبه مجمع سهامداران باشگاه برای واگذاری و انتقال سهام و انجام امورات مربوطه را برعهده خواهد داشت.»

باشگاه تراکتور در خبر مربوط به استعفای نصیرزاده همچنین اعلام کرد: «هیأت مدیره باشگاه تراکتور همچنین از زحمات و تلاش‌های هوشنگ‌ نصیرزاده طی مدت عهده‌داری مسئولیت مدیریت باشگاه قدردانی نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت دارد.»

نظرات بینندگان