arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۳۸۹۸
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۱۳ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

بهترین بازیکن جهان: الماس ساخت ایران!

هر چقدر لیگ ملت‌ها برای ایران خوب نبود اما یک ستاره تورنمنت درخشانی را پشت سر گذاشته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

لیبروی سی و دو ساله والیبال ایران در رویایی ترین روزهای دوران بازی خود به سر می برد. با رفتن موریس موتا پائز و حضور پیمان اکبری، آرمان صالحی عملکرد عالی خود در لیگ برتر را حالا در لیگ ملتهای والیبال تکرار کرده است.

این لیبروی تند و تیز در دو بازی اخیر ایران مقابل آمریکا و هلند فراتر از حد انتظار ظاهر شده است. دریافت های اعجاب‌انگیز او و رساندن توپ دقیقا به بالای سر پاسور باعث شده تا حالا او به صدر بهترین دریافت کنندگان دنیا برود.

2045711

آرمان صالحی در تازه ترین آمار بهترین دریافت های موفق در لیگ ملتها، با ۷۳ دریافت و فاصله پانزده تایی نسبت به نفر دوم، با اختلاف بهترین دریافت های موفق را به نام خود ثبت کرده است و به تنها بازیکن ایرانی در این تورنمنت  که در یک بخش در صدر جدول قرار دارد، بدل گشته است.

آرمان صالحی که خیلی دیر به تیم ملی والیبال ایران رسید، با این عملکرد بی نظیر در لیگ ملتها، شاید حتی به لژیونر شدن در فصل آینده نیز فکر کند. آرمان نه تنها در دریافت اول بلکه در توپ گیری و حمایت از بازیکنان هم آمار خیلی خوبی را در این دو بازی از خود بر جای گذاشت به طوری که هر جای زمین را که دوربین نشان می داد صالحی برای گرفتن توپ، آنجا حضور می داشت.

2045710

دو بازی تا انتهای لیگ ملتها در دور مقدماتی باقی مانده است و اگر آرمان صالحی تنها نیمی از عملکرد خود در دو بازی گذشته را برابر فرانسه و آلمان هم تکرار کند در بخش دریافت موفق بهترین بازیکن دور مقدماتی خواهد شد و یک افتخار بی نظیر در سی و دو سالگی برای خود رقم خواهد زد.

نظرات بینندگان