arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۸۱۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۱۲ - ۱۶ تير ۱۴۰۳

سؤالات بی‌جواب ماند: فرار داور جنجالی از ورزشگاه!

آنتونی تیلور بدون اینکه به سوالات خبرنگاران پاسخ دهد و حاضر به گفتگو شود، خیلی سریع ورزشگاه را ترک کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 تیم ملی آلمان شب گذشته در چارچوب مسابقات مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ به مصاف تیم ملی اسپانیا رفت و پس از کسب نتیجه مساوی یک-یک در ۹۰ دقیقه در حالی که چند ثانیه تا پایان وقت اضافه دوم باقی مانده بود با دریافت یک گل دیگر از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند.

حالا همه بحث‌ها درباره آنتونی تیلور است. او در دقیقه ۱۰۶ و پس از برخورد توپ با دست مارک کوکوریا در محوطه جریمه اسپانیا تصمیم گرفت که ضربه پنالتی را به سود تیم ملی آلمان اعلام نکند و این در حالی بود که بازیکنان آلمان معتقد بودند این بازیکن مانع از ورود شوت جمال موسیالا به دروازه شده است.

2050954

نکته جالب اینجاست که این داور انگلیسی پس از پایان بازی حاضر به صحبت با خبرنگاران و اظهار نظر درباره این تصمیم نشد. چرا تیلور تصمیم گرفت بازی را ادامه دهد؟ آیا این صحنه از سوی کمک داور ویدیویی مورد بررسی قرار گرفت؟ ارتباط او با دستیارانش چطور انجام شد؟ این سوالاتی است که بدون جواب ماند.

تیلور و تیمش با یک مرسدس مشکی از ورزشگاه خارج شدند و این اتفاق با چنان سرعتی رخ داد که او در ساعت ۲۱:۴۷ به وقت محلی و تنها ۸۰ دقیقه پس از سوت پایان بازی این ورزشگاه را ترک کرده بود و نشان داد که هیچ تمایلی به دامن زدن به این وضعیت و گفتگو با خبرنگاران ندارد.

نظرات بینندگان