arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۸۶۷۶
تاریخ انتشار: ۳۴ : ۱۵ - ۱۷ تير ۱۴۰۳

آمار فاجعه‌بار: ستاره پپ در انگلیس محو شد!

عملکرد فیل فودن، ستاره تیم ملی انگلیس، هنوز با انتقادهای زیادی روبرو است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فودن روز گذشته در جریان دیدار تیم ملی انگلیس برابر تیم ملی سوئیس در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ در ترکیب اصلی تیم ملی کشورش حضور داشت و در دقیقه ۱۱۵ برای آنها بازی کرد و سپس جایش را به ترند الکساندر آرنولد داد.

این بازیکن در طول چند دیدار اخیر نتوانسته عملکرد خوبی را برای سه شیرها به نمایش بگذارد و همین موضوع انتقادهای زیادی را از او به دنبال داشته است اما بیشترین انتقادها از او پس از بازی شب گذشته برابر تیم ملی سوئیس شنیده شد و آمار نشان می‌دهد که این انتقادها چندان اشتباه هم نیست.

2050273

فودن که در طول فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان منچستر سیتی تحت هدایت پپ گواردیولا بود در بازی شب گذشته برابر تیم ملی سوئیس هم نتوانست گل بزند، پاس گل ارسال کند، شوت در چارچوب داشته باشد و حتی یک موقعیت گل خلق کند. او همچنین در جریان ۱۱۵ دقیقه حضورش در زمین با پیراهن این تیم ۱۹ بار توپ را از دست داد که آمار بسیار بدی به حساب می‌آید.

ترکیب منتخب ساوت گیت و همچنین سیستمی که مربی انگلیسی برای تیم ملی این کشور به کار می‌گیرد باعث شده است که فودن نتواند درخششی که در سیتی داشت را در این تیم هم تکرار کند و بسیاری از هواداران و کارشناسان هم به این موضوع اشاره کرده و مدعی شده بودند که او باید راهی برای بازی گرفتن از این ستاره انگلیسی پیدا کند.

نظرات بینندگان