arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۸۸۳۶
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۱۰ - ۱۸ تير ۱۴۰۳

فال ابجد امروز دوشنبه 18 تیرماه 1403

فال ابجد امروز دوشنبه 18 تیرماه 1403 را در ادامه بخوانید
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فال ابجد یک سبک از فال‌گیری است که در آن هر حرف الفبا یک مفهوم یا پیام خاص دارد. این روش به طور معمول با استفاده از حروف الفبا به ترتیب برای پیش‌بینی آینده یا درک وضعیت فعلی استفاده می‌شود. به عنوان مثال، برای یک فال ابجد، هر حرف الفبا با یک پیام یا تفسیر خاص مرتبط می‌شود و از آن برای بررسی مسائل یا سوالات مختلف استفاده می‌شود.

 

فال ابجد امروز 18 تیر 1403 در زیر می آید:

فروردین: ب ج ب

به زودی خبری به تو می‌رسد که تو را شادمان می‌کند. اگر کسی به تو نصیحت کرد بپذیر که صلاح تو در آن است. امسال سال خوبی برای توست. به خدا توکل کن.

اردیبهشت: ج ب آ

تغییراتی در پیش داری به خداوند توکل کن تا زودتر به مقصود برسی. به همه اعتماد نکن. آینده روشنی داری و برای رسیدن به آن راه زیادی نمانده است، ولی باید مراقب اعمال و رفتارت باشی.

خرداد: د د آ

بر بدخواهان و مخالفان پیروز خواهی شد. تا چند روز آینده خبری خوشحال کننده به تو می‌رسد. با زنان گفتگو یا بگومگویی خواهی داشت، اما رنجی به تو نمی‌رسد.

تیر: ج آ ب

قصد و نیت بدی داری، از ان دوری کن وگرنه پشیمان می‌شوی. بهتر است به دنبال کار خودت باشی. سعی کن با پرورش افکار و نیات خوب در سعادت را به روی خود باز کنی و از الطاف خداوند در همه امور برخوردار شوی.

مرداد: ج آ آ

ممکن است به زودی به جمع خانواده شما کسی اضافه شود. دوستان خوبی داری به وقت نیاز با آن‌ها مشورت کن. در چند روز آینده خبر خوشحال کننده می‌شنوی. رازت را به هرکسی نکو و خود دار باش و از بدی‌ها پرهیز کن.

شهریور: ب آ ب

اگر بیمار هستی بهبود خواهی یافت. اگر قصد سفر تجاری داری سود بخش خواهد بود. خلاصه اینکه هر قصد و نیتی به آن عمل کن، چون طالعت سعد است و همه چیزبر وفق مراد تو خواهد بود.

مهر: د آ ب

کاری که نیت انجام آن را دارید، خیر نیست، صبر کنید تا گره از کارتان باز شود. با کسی دشمنی نکن و به خدا توکل کن و منتظر باش.

آبان: د ب د

اگر قصد سفر دارید منصرف شوید، چون به رنج و زحمت می‌افتید. از کار و تلاش غفلت نکن تا به هدفت برسی.

آذر: د ج ج

منتظر گشایش خوبی در کارهایت باش. اگر گم شده‌ای داری آن را پیدا می‌کنی البته اگر صبور باشی و به خدا توکل کنی.

دی: د د ج

قصد و نیت خوبی داری و به زودی به کارهایت سرو سامان می‌دهی. تغییرات مثبتی در پیش رو داری. خیلیزود از غم و رنج رها می‌شوی و به نشاط و شادمانی دست پیدا می‌کنی البته اگر اراده کنی.

بهمن: ب ب ب

طالعت با تو یار است. اگر قصد ازدواج و معامله‌ای داری بخت با تو یار است به شرط آنکه خودت همت کنی. اگر با کسی درگیری داری عاقبت به نفع تو خاتمه پیدا می‌کند.

اسفند: ب د آ

از نیتی که در دل داری دوری کن پشیمانی دارد و غمگینت می‌کند. کار وبار خوبی نداری، صبر کن تا گشایشی داشته باشی. به مرادت خواهی رسید.

*نکته: این مطلب به معنای تأیید توصیه‌های گفته شده در فال نیست و صرفا جهت سرگرمی گردآوری شده است.

نظرات بینندگان