arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۸۸۷۱
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۱۱ - ۱۸ تير ۱۴۰۳

دختر عاشق با بازیگر قلابی به افغانستان فرار کرد

دادیار جنایی دستور دستگیری مردی افغان را صادر کرد که دختر ایرانی را از جنوب کشور به تهران و بعد هم افغانستان برد تا با او ازدواج کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 پرونده این مرد افغان که از زمستان پارسال تحت تعقیب است اکنون در شعبه اول دادیاری دادسرای جنایی رسیدگی می‌شود و بازپرس جنایی با صدور دستورات قضایی سعی در آن دارد که مقدمات بازگرداندن دختر ایرانی نزد خانواده‌اش را فراهم کند.

زمستان سال گذشته خانواده دختر 18 ساله‌ای در جنوب  کشور از ناپدید شدن فرزند خود خبر دادند. این خانواده در تحقیقات گفتند: دخترمان به ما گفته بود برای خیاطی به خانه دوستش  می‌‌رود اما وقتی به خانه برنگشت به خانه دوستش رفتیم و آن موقع بود که فهمیدیم اصلا آنجا نرفته است. بعد از آن همه جا را دنبال او گشتیم و او را پیدا نکردیم.

به دنبال این شکایت پس از چند روز خانواده متوجه شدند که دختر 18 ساله طلا‌های خودش و مادر و دیگر اعضای خانواده را برداشته و فرار  کرده است.

ماموران پلیس آگاهی بررسی‌های پلیسی خود را ادامه دادند تا اینکه چند روز پیش رد دختر را در تهران زدند. در نهایت ماموران به خانه‌ای رسیدند که دختر جوان به آنجا رفت و آمد داشت.

پسری که صاحبخانه است، به ماموران گفت: من پسری افغان را می‌شناسم که با یک دختر جنوبی آشنا شده بود. تا جایی که من می‌دانم آن پسر به دختر جنوبی گفته بود که بازیگر و خواننده افغان است و پس از آشنایی با آن دختر او را به تهران کشیده بود. این در حالی بود که او در تهران کارگر ساختمانی بود.

صاحبخانه ادامه داد: آن پسر و دختر چند ماهی در اینحا بودند و بعد به خواست پسر به افغانستان رفتند تا در آنجا با هم ازدواج کنند.

با بدست آمدن این نتایج بازپرس جنایی دستور داد تحقیقات برای شناسایی محل زندگی این زوج و بازگرداندن دختر به ایران ادامه یابد.

نظرات بینندگان