arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۸۸۷۳
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۱۱ - ۱۸ تير ۱۴۰۳

دستگیری متهمان پرونده قتل مرد جوان با 16 ضربه چاقو

افرادی که متهم هستند در یک درگیری مرد جوانی را با ضربات چاقو به قتل رسانده‌اند با تلاش کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران دستگیر شدند و تحقیقات برای شتاسایی متهم اصلی ادامه دارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

بامداد 25 خرداد امسال، کارکنان حراست بیمارستان رسول اکرم پس از تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران از مرگ مشکوک مرد جوانی که بدن مجروحش به این بیمارستان انتقال یافته بود، خبر دادند و گفتند: این جوان برای مداوا به بیمارستان انتقال یافت و پزشکان و کادر درمان اقدامات لازم را برای نجات جان او انجام دادند، اما او روی تخت بخش اورژانس جان خود را از دست داد.

با اعلام این خبر، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی دستور داد تیمی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی همراه با همکاران خود از اداره تشخیص هویت و همچنین کارشناسان پزشکی قاتونی تحقیقات تخصصی را آغاز کنند. ماموران در سردخانه بیمارستان با جسد مرد 30 ساله‌ای روبرو شدند و با معاینات کارشناسان پزشکی قانونی مشخص شد او بر اثر 16 ضربه چاقو کشته شده است. همچنین بررسی‌های اولیه درباره هویت و سوابق مقتول نشان داد او از اراذل و اوباش سطح‌دار تهران بوده که در آخرین درگیری که در آن شرکت داشته در پارکی در غرب تهران مجروح شده و در نهایت جان خود را از دست داده است.

طولی نکشید که تیم جنایی برای بررسی‌های میدانی به بوستان مورد نظر رفتند و در تحقیقات متوجه شدند مقتول به‌خاطر مشاجره لفظی با چند نفر درگیر شده و در جریان نزاع با ضربات مهلک چاقو، مجروح و در نهایت کشته شده است. این در حالی بود که افرادی که عامل این درگیری بودند، قبل از رسیدن پلیس پا به فرار گذاشتند.

پس از پایان تحقیقات میدانی در بیمارستان و بوستان، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی ابتدا هویت متهمان را شناسایی و سپس برای دستگیری آنها اقدام کنند.

در ادامه  با دستور بازپرس جنایی، جسد برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و سرانجام تحقیقات کارآگاهان جنایی منجر به دستگیری عاملان این قتل شد. در حال حاضر متهمان دستگیر شده در ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار دارند تا متهم اصلی این قتل شناسایی شود.

نظرات بینندگان