arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۸۸۹۵
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۴ - ۱۸ تير ۱۴۰۳

معرفی سریال این ما هستیم- This is Us

داستان حول محور سه خواهر و برادر سه قلو، والدیشان، مشکلاتی که دارند و دیگر افرادی که در مسیر آن‌ها قرار می‌گیرد می‌گذرد. در این میان، ماجراهای مختلف این بچه‌ها در کودکی، نوجوانی و بزرگسالی را می‌بینیم. داستان‌ها به گونه‌ای هستند که اشک ما را در می‌آورند، لبخند به لب ما می‌آورند و درس‌های زیادی می‌دهند...
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نام سریال :  این ما هستیم- This is Us

 • ژانر: درام
 • انتشار اولیه : 2016
 • سازنده: دن فوگل من
 • تعداد فصل ها : 6
 • تعداد قسمت‌ها: 106
 • امتیاز IMDB: امتیاز 8.7

 

بازیگران : 

 • میلو ونتیمیگلیا
 • مندی مور
 • استرلینگ کی براون
 • جان هورتاس
 • کریسی متز
 • جاستین هارتلی
 • سوزان کلچی واتسون

 

 

خلاصه سریال 

داستان حول محور سه خواهر و برادر سه قلو، والدیشان، مشکلاتی که دارند و دیگر افرادی که در مسیر آن‌ها قرار می‌گیرد می‌گذرد. در این میان، ماجراهای مختلف این بچه‌ها در کودکی، نوجوانی و بزرگسالی را می‌بینیم. داستان‌ها به گونه‌ای هستند که اشک ما را در می‌آورند، لبخند به لب ما می‌آورند و درس‌های زیادی می‌دهند.

نقد و بررسی سریال این ما هستیم

این سریال در طی سال‌هایی که پخش می‌شد توانست ۶۶ جایزه امی را مال خود کند و در خیلی جوایز دیگر نیز نامزد باشد. تقریبا تمامی افرادی که این سریال را دیده‌اند، هم‌نظر هستند که درآمدن از فکر این سریال ناممکن است و تا مدت‌ها پس از پایان آن، از نظر ذهنی همراه شخصیت‌های سریال بودند.

معرفی و نقد سریال «این ما هستیم (This Is Us)»

درباره سریال

سریال این ما هستیم نامزد بهترین مجموعه تلویزیونی درام در هفتاد و چهارمین دوره جوایز گلدن گلوب در سال ۲۰۱۷ و بهترین سریال درام در هفتمین دوره «جایزه تلویزیونی به انتخاب منتقدان» و همچنین توسط «بنیاد فیلم آمریکا» نیز به عنوان بهترین برنامه تلویزیونی انتخاب شده است. استرلینگ کی براون برای بازی در سریال این ما هستیم برنده جوایز متعددی از جمله اِمی، گلدن گلوب، جایزه انجمن بازیگران آمریکا، جایزه تلویزیونی به انتخاب منتقدان و جایزه ایمیج نیز شده است.

مجموعه تلویزیونی این ما هستیم، درام خانوادگی دلچسب

مندی مور و کریسی متز نیز نامزد جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل گلدن گلوب شده اند. این ما هستیم در سال ۲۰۱۷ در ۱۰ بخش مختلف جایزه اِمی نامزد شد. 

 

 

بازخورد ها

تمام فصل های سریال این ما هستیم تا به حال با استقبال گسترده منتقدان مواجه شده است. وبسایت راتن تومیتوز، امتیاز ۹۳٪ را برای فصل اول سریال در نظر گرفت. در برآیند نقدهای راتن تومیتوز برای فصل اول آمده است: «[مجموعه تلویزیونی] این ما هستیم با به تصویر کشیدن عمیق ترین احساسات در خانواده، چنان است که می تواند مناسب هر کسی باشد که در زندگی خود احساس خلأ می کند.» وبسایت متاکریتیک نیز نمره ۷۶ را برای فصل اول مجموعه تلویزیونی این ما هستیم در نظر گرفت.

 

 

سخن نهایی

سخت است تصور کنیم بیننده ای بتواند به راحتی جلوی احساساتی شدن خود را هنگام تماشای سریال این ما هستیم بگیرد. هر چند، بسیاری از مخاطبان به جزء احساساتی شدن،‌ حس رضایت نیز پیدا می کنند. داستان های مجموعه نیز کاملا باورپذیر بوده اند، ‌برخی کمتر و برخی نیز بیشتر. روی هم رفته، مجموعه تلویزیونی این ما هستیم واقعا تعریف درست از یک برنامه تلویزیونی دوست داشتنی است.

نظر منتقدان درباره سریال این ما هستیم

این ما هستیم، مجموعه تلویزیونی هوشمندانه و مبهوت کننده ای است که توانایی عالی در برقراری توازن بین لحن، شخصیت ها و طرح داستان دارد. ممکن است بینندگان خود را به گریه بیاندازد و شاید نیاندازد؛ ولی مطمئنا این مجموعه تلویزیونی جذاب و پر احساس، ارزش تماشا را دارد.

 

نظرات بینندگان