arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۸۹۷۷
تاریخ انتشار: ۱۸ : ۱۵ - ۱۸ تير ۱۴۰۳

آزادی برای بازی‌های ملی پلمپ می‌شود

سخنگوی وزارت ورزش درباره شرایط آماده‌سازی ورزشگاه آزادی توضیحاتی را عنوان کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 ورزشگاه آزادی تهران در حال بازسازی است و در کنار آن ورزشگاه تختی هم برای میزبانی از استقلال و پرسپولیس آماده خواهد شد تا برخی از بازی‌های لیگ بیست و چهارم در این ورزشگاه برگزار شود.

امیرمهدی علوی درباره روند آماده‌سازی ورزشگاه آزادی گفت: شما هر زمان که دوست داشتید به ورزشگاه آزادی بروید، در آنجا به صورت 3 شیفت در حال کار کردن هستند تا ورزشگاه آماده شود، با توجه به اینکه بازی‌های لیگ نخبگان و مقدماتی جام‌جهانی را پیش رو داریم قوانین جدیدی را فیفا برای تیم‌های میزبان در نظر گرفته است.

او در ادامه افزود: قوانین جدیدی در نظر گرفته شده که ورزشگاه باید قبل از بازی تیم ملی حالت پلمپ داشته باشد و بازی در آن برگزار نشود و در کنار ورزشگاه آزادی، ورزشگاه تختی بخشی از بازی‌ها در آنجا برگزار شود.

1321815

علوی در پاسخ به سوال خبرنگار که آیا چند هفته ابتدایی بازی‌ها در ورزشگاه تختی برگزار می‌شود یا شرایط دیگری دارد گفت: به صورت کلی فعلا برنامه برگزاری مسابقات در ورزشگاه تختی است به غیر از دیدارهای مهم، بازی‌های آسیایی و دربی بازی‌ها در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد، حداقل تا نیم فصل مسابقات به این شکل پیش خواهد رفت.

علوی گفت: با توجه‌ به اینکه به صورت 3 شیفت در حال آماده‌سازی ورزشگاه آزادی هستیم پیش‌بینی می‌شود که تا پیش از شروع لیگ آماده شود، زمین، ورودی‌ها، سکوها، جایگاه CIP و VIP، همگی مورد تاکید ناظر AFC است و هفته اول شهریور ورزشگاه توسط ناظران فیفا بررسی خواهد شد.

نظرات بینندگان