arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۹۰۵۷
تاریخ انتشار: ۵۲ : ۲۰ - ۱۸ تير ۱۴۰۳

دورهمی مخفیانه دو چهره جنجالی فوتبال ایران / بیرانوند و رامین رضاییان دور یک میز

رامین رضاییان و علیرضا بیرانوند در یکی از کافه رستوران‌های خیابان فرشته تهران با یکدیگر دیدار داشتند؛ این اتفاق درحالی رقم خورده است که دو بازیکن بعد از مدت‌ها دوباره یکدیگر را در اینستاگرام فالو کرده‌اند. پیش از این شایعه تبادل این دو بازیکن بین سپاهان و پرسپولیس نیز شنیده می‌شد، اما مدیرعامل سپاهان امروز این شایعه را رد کرد و بار دیگر تاکید کرد رضاییان با تیم اصفهانی قرارداد دارد و رفتن و او منتفی است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
خبرورزشی: رامین رضاییان و علیرضا بیرانوند پس از مدت‌ها در یک رستوران در خیابان فرشته تهران کنار یکدیگر دیده شدند.
 
رامین رضاییان و علیرضا بیرانوند در یکی از کافه رستوران‌های خیابان فرشته تهران با یکدیگر دیدار داشتند؛ این اتفاق درحالی رقم خورده است که دو بازیکن بعد از مدت‌ها دوباره یکدیگر را در اینستاگرام فالو کرده‌اند.
 
پیش از این شایعه تبادل این دو بازیکن بین سپاهان و پرسپولیس نیز شنیده می‌شد اما مدیرعامل سپاهان امروز این شایعه را رد کرد و بار دیگر تاکید کرد رضاییان با تیم اصفهانی قرارداد دارد و رفتن و او منتفی است.
 
رضاییان و بیرانوند در فصل نقل و انتقالات شرایط مشابهی دارند. هر دوی این بازیکنان ملی‌پوش از تیم سابق خود جدا شده‌ و شایعات زیادی در خصوص مقصد آینده آن‌ها مطرح می‌شود.
 
نکته دیگر تشابه وضعیت رضاییان و بیرانوند این موضوع است که مدیران عامل هر دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس معتقدند جدایی آن‌ها غیر قانونی است!
 
با وجود تمام این حرف و حدیث‌ها باید ببینیم که این دو چهره سرشناس فوتبال ایران در خصوص آینده فوتبالی خود چه تصمیمی می‌گیرند و شاید این دورهمی غیرمنتظره بی ربط بی حواشی فصل نقل و انتقالات نباشد.
نظرات بینندگان