arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۹۰۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۲۳ - ۱۸ تير ۱۴۰۳

زمان معارفه و حضور طارمی در تمرین اینتر مشخص شد

ظرف دو تا سه روز آینده معارفه مهدی طارمی برگزار می‌شود و این بازیکن شنبه هفته آینده در کمپ آپیانو جنتیله، نخستین تمرین خود را با اینتر برگزار می‌کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
خبرورزشی: ظرف دو تا سه روز آینده معارفه مهدی طارمی برگزار می‌شود و این بازیکن شنبه هفته آینده در کمپ آپیانو جنتیله، نخستین تمرین خود را با اینتر برگزار می‌کند.
 
مهدی طارمی چهار سال درخشان در پورتو پشت سر گذاشت و در حالی به پایان قراردادش با این باشگاه رسید که در آخرین بازی خود با پیراهن اژدهایان نیز توانست بهتر از همه بازیکنان کار کند و با گلزنی، نقش مهمی در قهرمانی جام حذفی داشته باشد و خداحافظی‌اش شکوهمندانه شود.
 
طبق برنامه قرار است مهدی طارمی پس فردا (چهارشنبه، ۱۰ جولای) راهی میلان ایتالیا شود تا قبل از ۱۳ جولای (۲۳ تیرماه) که تمرینات ایننترمیلان در فصل جدید آغاز خواهد شد، مراسم رونمایی و معارفه رسمی او برگزار شود.
 
بدین ترتیب می‌توان انتظار داشت که روز شنبه 23 تیر ماه، شاهد نخستین حضور مهدی طارمی در لباس افعی‌ها و در تمرینات تیم باشیم. جایی که او در آپیانو جنتیله، کمپ تمرینی اینتر و جایی که بزرگترین بازیکنان دنیای فوتبال حضور داشته‌اند، قدم خواهد زد.
نظرات بینندگان