arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۹۹۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۲ - ۲۱ تير ۱۴۰۳

مدیران پرسپولیس نتوانستند جلوی اتفاقی را بگیرند که از ۳ ماه قبل نشانه‌هایش دیده می‌شد

سرانجام اتفاقی که هواداران پرسپولیس نگرانش بودند شکل رسمی به خود گرفت و باشگاه تراکتور تبریز رسما از خرید مهدی ترابی، وینگر سال‌های اخیر پرسپولیس که نقشی مهم در قهرمانی‌های این تیم در سال‌های اخیر داشت رونمایی کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرهیختگان: سرانجام اتفاقی که هواداران پرسپولیس نگرانش بودند شکل رسمی به خود گرفت و باشگاه تراکتور تبریز رسما از خرید مهدی ترابی، وینگر سال‌های اخیر پرسپولیس که نقشی مهم در قهرمانی‌های این تیم در سال‌های اخیر داشت رونمایی کرد.

«فرهیختگان» روز 27 فروردین امسال از احتمال جدایی ترابی و اسماعیلی‌فر و پیشنهاد تراکتور به آنها خبر داده بود.

از همان زمان مشخص بود که تیم تبریزی برای خرید چند ستاره تیم سرخپوش تهرانی خیز برداشته و حضور آنها در مراسم چهلم درگذشت همسر محمدرضا زنوزی، مالک تراکتور چندان هم اتفاقی نیست.

از همان زمان بارها هشدار داده شد که اگر پرسپولیس زودتر برای تمدید قرارداد ستاره‌هایش که در انتهای فصل بازیکن آزاد می‌شوند، اقدام نکند ممکن است درنهایت این بازیکنان را از دست بدهد اما مدیریت قرمزها اصرار داشت که این کار باید در انتهای فصل انجام شود.

درنهایت این اتفاق رخ نداد و با وجود اینکه رضا درویش چندین بار برای بازگشت آنها و انجام مذاکره زمان تعیین کرد اما درنهایت مشخص بود که این بازیکنان از مدت‌ها قبل با تیم تبریزی به توافق رسیده‌اند و بازگشتی در کار نیست.

با این حال هواداران پرسپولیس همچنان امیدوار بودند که ستاره‌های تیم‌شان در چرخشی 180 درجه‌ای به تیم خود برگردند اما رونمایی دیروز تراکتور از ترابی نشان داد که دیگر بازگشتی در کار نیست و این بازیکن فصل بعد با پیراهن قرمز اما در تبریز به فوتبالش ادامه خواهد داد.

پرسپولیس حالا در فاصله حدود یک ماه تا شروع فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر و البته با توجه به اینکه باید در نخستین دوره لیگ نخبگان برابر رقبای قدرتمند آسیایی به میدان برود نه‌تنها همچنان خریدی نداشته بلکه چند بازیکن تاثیرگذارش را نیز از دست داده یا در آستانه جدایی می‌بیند و این شرایط برای قهرمان لیگ که می‌خواهد در آسیا هم یکی از مدعیان جدی باشد اصلا مساعد نیست. 

نظرات بینندگان