arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۸۰۰۲۶
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۱ - ۲۴ مهر ۱۳۹۱
سردار جزایری:

وضع بد اقتصادی به زودی مردم اروپا را به خیابان‌ها می‌کشاند

رقص مضحک دولتمردان انگلیسی در خوشحالی از آتش زدن چند سطل زباله در تهران به وضوح گویای دست خالی دشمنان انقلاب اسلامی است که چیزی جز تمسخر مردم را در پی ندارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون ستادکل نیروهای مسلح، اعطای جایزه صلح نوبل به اتحادیه اروپا را مضحک و سیاسی خواند و گفت: اهداء جایزه به اتحادیه اروپا این حقیقت را که اکثر اقدامات این سازمان تحت سیاست‌های رژیم‌های سلطه انجام گرفته است، تائید می‌کند.

به گزارش انتخاب به نقل از ایلنا، سردار سیدمسعود جزایری درباره شرایط زندگی در کشور انگلیس اظهار کرد: وضع بد اقتصادی مردم در کشورهای اروپایی از جمله انگلیس و اعتراضات بی‌شمار مردمی به سیاست‌های حاکمان این کشور، زمینه‌ساز تجمعات مردمی و آشوب‌های خیابانی است و در آینده خبرهای زیادی در این زمینه شنیده خواهد شد.

وی با اشاره به درگیری‌های تاریخی میان انگلستان و ایرلند گفت: دولتمردان انگلیسی در برابر تاریخ، جزو منفور‌ترین حاکمان هستند و مردم ایرلند برای رهایی از انگلیس لحظه‌شماری می‌کنند و خیابان‌های لندن و سایر شهرهای انگلیس به زودی محل تجمع مخالفان دولت این کشور خواهد شد.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستادکل نیروهای مسلح افزود: رقص مضحک دولتمردان انگلیسی در خوشحالی از آتش زدن چند سطل زباله در تهران به وضوح گویای دست خالی دشمنان انقلاب اسلامی است که چیزی جز تمسخر مردم را در پی ندارد.

جزایری اضافه کرد: مردم انگلیس باید مانع آتش‌افروزی حاکمان خود شوند چون در غیر اینصورت دودی که برمی‌خیزد جامعه انگلیس را نیز در بر خواهد گرفت.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور در ادامه تصریح کرد: دستگاه حاکمه انگلیس و از جمله شبکه بی‌بی‌سی در حالی از بروز مشکلات اقتصادی در ایران دست به رقص و پایکوبی می‌زند که بحران مالی و اقتصادی این کشور آحاد مختلف جامعه و بخش‌های دولتی و خصوصی انگلیس را فرا گرفته و روند رویداد‌ها، آینده‌ای وخیم‌تر از وضعیت امروز را تداعی می‌کند.

وی با اشاره به اهداء جایزه صلح نوبل به اتحادیه اروپا تاکید کرد: رفتار دوگانه این اتحادیه از یک طرف و سوء مدیریت آن از طرف دیگر به حدی آشکار است که سازمان مربوط چاره‌ای جز پس گرفتن اقدام خود و عذرخواهی از جامعه جهانی ندارد؛ ضمن آنکه اهداء جایزه به اتحادیه اروپا این حقیقت را که اکثر اقدامات این سازمان تحت سیاست‌های رژیم‌های سلطه انجام گرفته است، تائید می‌کند.
نظرات بینندگان