arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۸۰۲۲۵
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۵ - ۲۵ مهر ۱۳۹۱

تصادف معروفترین مترجم فوتبال ایران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رضا چلنگر مترجم سابق تیم ملی از سانحه تصادف رانندگی جان سالم به در برد.

به گزارش انتخاب ، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، این اتفاق ساعت 9 صبح روز یکشنبه در مسیر آزاد راه تهران - کرج در حوالی خروجی ماهدشت روی داد.رضا چلنگر اینگونه توضیح می دهد: برای من تصادف زنجیره ای اتفاق افتاد. با توجه به اینکه سرعتم کنترل شده بود، به خودروی مقابل نزدم ولی خودرویی که پشت سر من بود، سرعت خیلی زیادی داشت و بعد از برخورد با من باعث شد با خودروی جلویی هم برخورد کنم. ماشین من هم از عقب تا صندلی راننده جمع شد. خدا را شکر که من عقب خودروی خودم سرنشین نداشتم و برای سرنشینان 9 خودروی دیگر هم آسیب‌دیدگی پیش نیامد.

 وی ادامه داد: در حال حاضر در بیمه پیگیر کارم هستم و امیدوارم خسارتی که پرداخت می شود کفاف بازسازی ماشین را بدهد، دلم از این می سوزد که خیلی از چهره های سرشناس فوتبال جهان روی صندلی شاگرد پراید قرمز رنگم نشسته بودند و همیشه به شوخی می گفتم، این صندلی را باید به موزه ببرند. باید آن را جداگانه بیمه می کردم.

چلنگر در پایان یادآور شد: مرحوم ایویچ، بلاژویچ، ایوانکوویچ، کرانچار، بگوویچ، نناد، ترایکوویچ (سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران)، میاچ و خیلی های دیگر را با همین ماشین این طرف و آن طرف بردم. ماشین من اگر حرف می زد چه رازهایی از فوتبال ایران که در سینه نداشت.
نظرات بینندگان