arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۸۰۴۸۱
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۱۴ - ۲۷ مهر ۱۳۹۱

افزایش 3 برابری هزینه مکالمات با ایران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
جمعی از حجاج بیت الله الحرام با ارسال شکوائیه‌ای به دفتر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی، خواستار رسیدگی به اجحاف صورت گرفته از سوی شرکت همراه اول نسبت به خود شدند.

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، به دنبال شکایت جمعی از مشترکان سیم کارت های همراه اول در زمینه هزینه مکالماتشان با ایران یا بالعکس، مشاهده می شود هزینه های کسر شده بسیار بالاتر از مبالغ ذکر شده در آگهی ها و اعلان های عمومی و تبلیغات این شرکت بوده است.

بنا به این گزارش برابر شکوائیه ای که به امضای جمعی از حجاج مشترک همراه اول رسیده، بهای مکالمات دریافتی از ایران که قبلا 350 تومان ذکر شده بود، به مبلغ 600 تومان افزایش یافته و بهای مکالمه با ایران که 700 تومان وعده داده شده بود، اکنون 2400 محاسبه و از حساب کاربران کسر می شود که متاسفانه حدود 3 برابر بیش از آن چیزی است که در گذشته و در تبلیغات این شرکت رسما اعلام شده بود.

خسارت دیدگان معتقدند، از آنجا که این اقدام بدون اطلاع رسانی به مشترکان صورت گرفته، حق شکایت و درخواست احقاق حقوق خسارت دیدگان باید با جدیت پیگیری شود و در صورت بروز اشتباه در نوع محاسبه توسط شرکت همراه اول، در اسرع وقت باید مبالغ به حساب های آنها واریز شود تا بتوانند در مدت باقی مانده سفر از این امکانات استفاده کنند.
نظرات بینندگان