arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۸۶۰۰۹
تاریخ انتشار: ۵۵ : ۱۸ - ۱۲ آذر ۱۳۹۱

دوشنبه و سه‌شنبه فقط خودروهای طرح‌دار مجاز به تردد در تهران هستند

سرهنگ جمال بذرافشان جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت‌: بر اساس مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا فردا دوشنبه و همچنین سه شنبه فقط خودروهایی می‌توانند در محدوده زوج و فرد تردد داشته باشند که مجوز طرح داشته باشند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
روز دوشنبه و سه‌شنبه فقط خودرو‌هایی که مجوز تردد در محدوده طرح ترافیک دارند مجاز به عبور و مرور در محدوده زوج و فرد و طرح هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ جمال بذرافشان جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت‌: بر اساس مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا فردا دوشنبه و همچنین سه شنبه فقط خودروهایی می‌توانند در محدوده زوج و فرد تردد داشته باشند که مجوز طرح داشته باشند.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ‌با تاکید بر اینکه ورود سایر خودرو ها به محدوده زوج و فرد ممنوع است، بیان داشت: ماموران راهنمایی و رانندگی در صورت مشاهده خودرو را متوقف و جریمه خواهند کرد.

سرهنگ جمال بذرافشان در پایان با اشاره به اینکه همه می دانند هوای تهران آلوده است و پلیس مجبور به اجرای این طرح است، اظهار داشت: بنابراین کاهش تعداد خوروها در خیابان‌های شهر در جلوگیری از افزایش آلودگی هوا موثر است.

وی به شهروندان توصیه کرد: رانندگان عزیز با توجه به حجم افزایش آلاینده‌ها حتی المقدور از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمایند و از تردد با وسیله شخصی در این چند روز خودداری کنند.
نظرات بینندگان