arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۸۶۱۶۲
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۲۱ - ۱۳ آذر ۱۳۹۱

جواد لاریجانی: نباید از دولت احمدی نژاد انتقادکنیم چون به سود اصلاح طلبان است!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فارس نوشت :


محمدجواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه عصر امروز در حاشیه نشست پرسش و پاسخ در مورد مذاکره با آمریکا در سالن شهید بهرامی دانشگاه علم و صنعت با اشاره به ایجاد اختلاف بین اصولگرایان در آستانه انتخابات، گفت: ما نباید انتقادی از دولت احمدی‌نژاد و عملکرد آن داشته باشیم زیرا این چیزی است که اصلاح‌طلبان به دنبال آن هستند.

وی درباره حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات گفت: به لحاظ قانونی اصلاح‌طلبان می‌توانند حضور داشته باشند ولی به نظر من کسی که در انتخابات جر زنی می‌کند و مردم را برای حضور در خیابان‌ها و ایجاد بلوا و آشوب دعوت می‌کند لیاقت حضور ندارد.

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه افزود: مسئولان نظام باید در مورد حضور چهره‌های خاص اصلاح‌طلبان در انتخابات تصمیم‌گیری کنند.وی در پاسخ به این سؤال که اگر دولتی شبیه دولت احمدی‌نژاد رأی بیاورد مناسب است یا خیر؟ گفت: ما باید تلاش کنیم نظام اسلامی را پیش ببریم و قوانین و نظام ما قوانین و نظام قدرتمندی است و هرکس که به طور قانونی رأی بیاورد منتخب مردم است.وی افزود: محمد خاتمی نیز دو دوره رئیس‌جمهور شد و کسی مانع آن نشد، بنابراین برای مشارکت در انتخابات همه می‌توانند در چارچوب قانونی وارد شوند و باید به آن احترام گذاشت.

وی در پاسخ به اینکه آیا قصد کاندید شدن برای ریاست‌جمهوری را دارد یا خیر؟ گفت: من برای این کار پیر شده‌ام.

نظرات بینندگان