arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۸۶۷۹۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۴۱ : ۱۷ - ۱۹ آذر ۱۳۹۱

واکنش رحیمی به پرسش درباره جمشید بسم الله

ˈمحمدرضا رحیمیˈ ظهر امروز یکشنبه پس از مراسم معارفه ˈعلی نیکزادˈسرپرست وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات در محوطه ساختمان مرکزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به پرسش مکرر این خبرنگار که با لبخند در مقابل وی حاضر شد ، گفت: این موضوع چه ارتباطی به برنامه امروز داشت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
یکی از خبرنگاران صداو سیما (باشگاه خبرنگاران) با ارایه پرسشهای مکرر مبنی براینکه ˈجمشید بسم الله چی شد؟ˈبا واکنش معاون اول رییس جمهوری روبرو شد.

به گزارش ایرنا، ˈمحمدرضا رحیمیˈ ظهر امروز یکشنبه پس از مراسم معارفه ˈعلی نیکزادˈسرپرست وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات در محوطه ساختمان مرکزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به پرسش مکرر این خبرنگار که با لبخند در مقابل وی حاضر شد ، گفت: این موضوع چه ارتباطی به برنامه امروز داشت.

این درحالی است که در مراسم تودیع و معارفه پس از سخنرانی رحیمی نیز یکی از حاضرین در تالار شهید قندی وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات از معاون اول رییس جمهوری با ارایه پرسش های مختلف پرسید: بنده سفر استانی خود را به این دلیل که قراربود در مراسم معارفه سرپرست وزارت ارتباطات ، آقای رییس جمهور حضور یابند ،لغو کردم .

وی ادامه داد: حال سوالم این است که چرا رییس جمهوری هرچند این حق را دارد وزیری را عزل و نصب کند وزریر سابق ارتباطات و فن آوری اطلاعات را برکنار کرد، فردی که هم ولایت مدار بود و هم از این دانش در وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات بهره مند بود و اینکه چرا برای گماردن سرپرست از نیروهای کارآمد این وزارتخانه استفاده نکرد هرچند می دانیم مهندس نیکزاد از مدیریت قوی برخوردارند؟

معاون اول رییس جمهوری نیز بلافاصله در پاسخ به این کارمند وزارت ارتباطات گفت: بحث برکناری تقی پور مطرح نبوده است بلکه موضوع بر سر ادغام این وزارتخانه با وزارت راه و شهر سازی است بدون تردید در صورتی که این ادغام با مخالفت مجلس روبرو شود وزیری از همین وزارتخانه انتخاب خواهیم کرد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
اهورا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۹
0
15
چه وزارت خووووونه ای!!راه وساختمان وارتباطالات و فناوری!!!!!!!!!!!!!!!!
نظرات بینندگان