arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۸۶۹۰۹
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۱۶ - ۲۰ آذر ۱۳۹۱

گل‌محمدی سرمربی موقت پرسپولیس شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
اعضای نشست کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در نشست صبح امروز دوشنبه خود، یحیی گل‌محمدی را به عنوان سرمربی موقت تیم فوتبال این باشگاه انتخاب کردند. براساس تصمیم آنها مقرر شد سرمربی جدید سرخپوشان زیر نظر علی پروین به فعالیت بپردازد.

اعضای کمیته‌ فنی باشگاه پرسپولیس در جلسه امروز (دوشنبه) خود یحیی گل محمدی را به عنوان سرمربی موقت پرسپولیس تا تعیین تکلیف مانوئل ژوزه انتخاب کردند.

نشست کمیته فنی باشگاه پرسپولیس صبح امروز دوشنبه با حضور محمد رویانیان، محمود خوردبین، علی پروین، ابراهیم آشتیانی، رضا وطنخواه، حمید استیلی و افشین پیروانی و در غیاب جعفر کاشانی برگزار شد که اعضای پس از بحث و برررسی در مورد وضعیت کادرفنی، تصمیم به برکناری مانوئل ژوزه و انتخاب یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی پرسپولیس گرفتند.

اعضای کمیته‌ فنی باشگاه پرسپولیس اعلام کردند گل محمدی موقتا زیر نظر علی پروین فعالیت خواهد کرد.

پیش از این محمد رویانیان تلویحا از برکناری ژوزه خبر داده و گفته بود که سرمربی جدید پرسپولیس ایرانی است.

مانوئل ژوزه پرتغالی پس از برکنار ژوزه آلبرتو کاستا از تیم صنعت نفت آبادان، دومین مربی پرتغالی برکنار شده در لیگ دوازدهم است. همچنین  پیش از این مربی، امید هرندی از داماش، ژوزه آلبرتو کاستا از صنعت نفت آبادان، رسول کربکندی از ذوب‌آهن اصفهان و علیرضا پورمند از تیم دورود از سمت‌شان برکنار شدند و یحیی‌ گل‌محمدی، مهدی تارتار و فرهاد پورغلامی هم به ترتیب از مربیگری تیم‌های صبای قم، گهر دورود و ملوان بندرانزلی استعفا کردند.

از سوی دیگر باید به این نکته توجه کرد که نیمکت تیم پرسپولیس از زمان حضور رویانیان 4 بار دستخوش تغییر شده است تا یحیی گل‌محمدی چهارمین سرمربی پرسپولیس طی یکسال گذشته شود.


نظرات بینندگان