arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۸۶۹۱۱
تاریخ انتشار: ۰۳ : ۱۶ - ۲۰ آذر ۱۳۹۱

رويانيان پول ژوزه را از خبرنگاران طلب کرد/ یحیی موقت است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
پس از آن که رویانیان در پایان جلسه کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران حضور یافت و درباره نتایج این جلسه توضیح داد دقایقی بعد به نشانه اعتراض به خبری که دو سه سایت خبری مبنی بر انتخاب گل‌محمدی به عنوان سرمربی و برکناری مانوئل ژوزه مخابره کرده بودند بار دیگر به جمع خبرنگاران آمد و گفت: نمی‌دانم چرا بعضی رسانه‌ها دوست دارند ما را اذیت کنند. من کی گفتم که ژوزه اخراج شده است. من گفتم تا 48 ساعت آینده باید درباره سرمربی تیم تصمیم بگیرم. لطفا انصاف داشته باشید مصالح کشور و باشگاه در پیش است. چرا نوشته‌اید ژوزه اخراج شده‌ است؟ وقتی چنین چیزی می‌نویسید باید تبعات آن را هم قبول کنید. اخراج کردن یک مربی تبعات دارد. شما که نوشته‌اید اخراج شد حالا هم پولش را بدهید.

وی افزود: تا زمانی که سرمربی مشخص شود هم گل‌محمدی تیم را تمرین می‌دهد و به پروین هم گفتیم که بر کارها نظارت کند اما یکی دو رسانه نوشته‌اند که گل‌محمدی سرمربی شده است. این حرف درستی نیست. ما باید پول مانوئل ژوزه را بدهیم و اخراج او برای ما تبعات دارد. از رسانه‌هایی که این شیطنت را کرده‌اند شکایت می‌کنیم.

رویانیان در ادامه گفت: من باید در فرصتی که دارم بهترین تصمیم را برای تیم بگیرم اما برخی می‌خواهند این فرصت را از بین ببرند. ما به ژوزه نگفتیم تو اخراج هستی، به او گفتیم چند روز استراحت کن تا تصمیم نهایی را بگیریم. هنوز تصمیم به اخراج نگرفته‌ایم.

تا 48 ساعت دیگر درباره ژوزه تصمیم می‌گیرم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: کمیته‌ فنی باشگاه 48 ساعت به من فرصت داده است که درباره ماندن یا رفتن ژوزه تصمیم گیری کنم. تا آن زمان گل محمدی سرمربی پرسپولیس است.

به گزارش مشرق، محمد رویانیان پس از اتمام جلسه کمیته‌ فنی باشگاه پرسپولیس گفت: همان طور که دیدید این جلسه حدود چهار ساعت طول کشید و ما در آن درباره مسایل مختلفی گفت و گو کردیم. بحث اول ما ماندن یا رفتن مانوئل ژوزه بود که اعضای تک تک کمیته‌ با آمار و ارقام عملکرد او را در طول نیم فصل اول بررسی کردند. به ویژه آقای وطنخواه کار آماری بسیار خوبی انجام داده بود و نیز آقایان استیلی، پیروانی و آشتیانی کارهای علمی خوبی انجام داده بودند و آقای پروین هم که بزرگ ماست و به همراه محمود خوردبین نظر خود را ارائه دادند.

وی ادامه داد: با توجه به جمیع نظرات نمره مانوئل ژوزه در نیم فصل اول نمره قبولی نیست. اما با این حال کمیته‌ فنی به من اختیار تام داد که درباره ماندن یا نماندن مانوئل ژوزه تصمیم بگیرم و من هم 48 ساعت از کمیته‌ وقت گرفتم که در این رابطه تصمیم گیری کنم.

رویانیان ادامه داد: بحث دوم ما بررسی عملکرد بازیکنان در نیم فصل اول بود که اعضای کمیته‌ فنی درباره تک تک بازیکنان و به صورت بازی به بازی گزارش دادند. باید بگویم با توجه به این که 10 بازیکن ما ملی‌پوش هستند و سایرین هم اکثرا در تیم ملی بوده‌اند و نیز با توجه به وضعیت دلار و گرانی‌ها از عملکرد بازیکنان راضی نیستیم. همچنین رییس کمیته‌ انضباطی که در جلسه امروز حضور داشت، درباره بازیکنان بخشنامه ای تهیه کرده بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: سومین بحثی که امروز داشتیم این بود که اگر ژوزه از تیم برود، چه کسی جانشینش می‌شود. تصمیم ما بر این شد تا زمانی که تکلیف مانوئل مشخص نشده یحیی گل محمدی زیر نظر علی پروین تیم را تمرین دهد و موقتا سرمربی پرسپولیس باشد. این تصمیم از سوی کمیته‌ فنی گرفته شده است.

رویانیان درباره اینکه تکلیف ژوزه و سرمربی آینده پرسپولیس چه زمانی مشخص می‌شود، گفت: من 48 ساعت از کمیته‌ فنی وقت گرفته‌ام که درباره ماندن یا رفتن ژوزه تصمیم بگیرم، اگر تصمیمم بر رفتن او بود، آن وقت هفته‌ آینده کمیته‌ فنی درباره جانشین ژوزه تصمیم گیری می‌کند.

وی در پایان گفت که کمیته‌ انضباطی باشگاه پرسپولیس چهار تن از بازیکنان این تیم را به دلیل انجام مصاحبه علیه ژوزه به کسر 10 درصد قرارداد محکوم کرده است و اگر آنها خطای خود را تکرار کنند با برخورد شدیدتری روبرو می‌شوند.

به گزارش مشرق، شهاب گردان، سید جلال حسینی، مهرداد پولادی و غلامرضا رضایی چهار بازیکنی هستند که از سوی کمیته‌ انضباطی پرسپولیس جریمه شده‌اند.

نظرات بینندگان