arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۸۶۹۲۸
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۷ - ۲۰ آذر ۱۳۹۱

وضعیت آلودگی هوای تهران در شرایط ناسالم قرار دارد

وی با بیان اینکه همچنین بر اساس اطلاعات رسیده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، شهرری، منطقه 15،منطقه 20، منطقه 1 و منطقه 7 آلوده ترین هوا را از صبح امروز داشته اند افزود: تقریبا در تمام نقاط شهر وضعیت به یک گونه بوده و از نظر وضعیت آلودگی هوا در شرایط ناسالم به سر می بریم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوا با بیان اینکه وضعیت آلودگی هوای پایتخت امروز نیز در شرایط ناسالم قرار دارد ، گفت: شهرری آلوده ترین نقطه تهران است و تمامی مناطق شهر از نظر وضعیت آلودگی هوا در شرایط ناسالم هستند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تهران، دکتر یوسف رشیدی با بیان این مطلب اظهار کرد: به دلیل پایداری هوا شاهد افزایش میزان آلاینده ها در تهران هستیم چنانچه شاخص آلودگی ذرات معلق کمتر از 5/2 میکرون روز گذشته 104 بوده است اما امروز به 132 افزایش یافته و در حال حاضر وضعیت آلودگی هوا تهران در شرایط ناسالم قرار دارد .

وی با بیان اینکه همچنین بر اساس اطلاعات رسیده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران،  شهرری، منطقه 15،منطقه 20، منطقه 1 و منطقه 7 آلوده ترین هوا را از صبح امروز داشته اند افزود: تقریبا در تمام نقاط شهر وضعیت به یک گونه بوده و از نظر وضعیت آلودگی هوا در شرایط ناسالم به سر می بریم.

رشیدی تاکید کرد: توصیه می‌شود با توجه به این شرایط گروه‌های حساس از جمله کودکان و نوزادان، سالمندان، زنان باردار و بیمار‌های قلبی و ریوی تا حد امکان از منزل خارج نشوند.
نظرات بینندگان