arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۸۶۹۲۹
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۸ - ۲۰ آذر ۱۳۹۱

ساماندهی دکلهای موبایل در تهران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به مصوبه شورای شهر در زمینه بکارگیری سازمان دهی شده سایت های BTS تلفن همراه در شهر تهران گفت: براساس این مصوبه، از حداقل دکل ها و آنتن های موبایل حداکثر استفاده صورت خواهد گرفت.

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، مهدی چمران امروز در حاشیه بازدید از هجدهمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شورای شهر تصویب کرده تا نصب آنتن ها و دکلهای BTS ساماندهی شوند، گفت: با ساماندهی سایت های BTS، از حداقل دکل ها حداکثر استفاده شده و برای منظر عمومی شهر نیز بسیار مناسب تر خواهد بود.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به مضرات آنتنهای BTS تلفن همراه خاطرنشان کرد: ما این موضوع را همچنان پیگیری کرده و از نظرات کارشناسان این حوزه استفاده می کنیم تا با ساماندهی این موضوع و مدیریت آن بسیاری از آسیبهای حل شود.

چمران درباره تاثیر برگزاری نمایشگاه الکامپ گفت: تاثیر واقعی برگزاری اینگونه نمایشگاه ها باید توسط مجریان آن بررسی شده و آمارهای آن اعلام شود.

وی افزود: با توجه به اینکه به نظر می رسد اغلب بازدید کنندگان این نمایشگاه ازعوام مردم باشند برگزاری اینچنین نمایشگاه هایی باعث اطلاع رسانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و آگاهی مردم از این موضوع می شود.

چمران تصریح کرد: الکامپ برای متخصصان این حوزه نیز می تواند محلی برای تبادل اطلاعات، تعامل با آنها و بازاریابی برای محصولات و خدمات آنها باشد.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور از جمله نوسانات بازار ارز و تحریم ها گفت: با توجه به تمام این مشکلات شرکت های ایرانی تلاشی مضاعف داشته اند تا با سرعتی بیشتر و جهشی ارزشمند به یک بازاریابی حساب شده  در حوزه فناوری اطلاعات برسند.
نظرات بینندگان