arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۸۷۵۵۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۱۲ - ۲۵ آذر ۱۳۹۱

سردار رادان: از مصاحبه آیت‌الله لاریجانی‌به وجدآمدیم

عزم پلیس را مانند دستگاه قضایی اعلام می کنیم و حتما ناجا برخورد های قاطع، به هنگام و بسیار سخت با اراذل اوباش و زورگیر ها دارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
جانشین رئیس پلیس کشور با اشاره به سخنان رئیس قوه قضائیه از آغاز دور تازه برخورد با اراذل و اوباش خبر داد.

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، سردار احمدرضا رادان رادان با اشاره به انتشار فیلم زورگیری 4 سارق در سایت های مختلف، اظهار داشت: انتشار و توزیع این فیلم در فضای مجازی و خبری و نیز نگرانی حاصل از آن باعث شد تا این موضوع حتما مورد پیگیری و برخورد قرار گیرد.

جانشین رئیس پلیس کشور با اشاره به اینکه برخورد با جرائم خشن جزء اولویت های ماموریتی نیروی انتظامی است، عنوان داشت: پلیس پس از وقوع این حادثه به مجرمان نزدیک شده بود که زورگیران را دستگیر کند اما متاسفانه به دلیل انتشار فیلم در سایت ها و غیره، مجرمان هم از این امر مطلع شده و اقدام به فرار کردند و این باعث شد که عملیات دستگیری آنها با تاخیر انجام شود.

وی ادامه داد: این فیلم می توانست به پلیس و به واحد های مسئول کمک کند اما در حقیقت به مجرمان کمک کرد و باعث متواری شدن آنان و به زحمت انداختن پلیس برای دستگیری این افراد شد؛ اگر چه پلیس توانست ظرف مدت کوتاه و با بهره گیری از موضوعات فنی به سرعت مجرمان را به دام اندازد.

سردار رادان تاکید کرد: پلیس این موضوع را که گروهی باعث فرار این افراد شدند، پیگیری می کند.

وی ادامه داد:ما همواره اعلام کرده ایم که برای این دسته از موضوعات، سایت و باشگاه خبرنگاران پلیس را راه اندازی کرده ایم و مردم می توانند این گونه فیلم ها و مطالب را در اختیار این مراکز قرار بدهند تا نیروی انتظامی بتواند از اینگونه فیلم ها بهره اطلاعاتی و پلیسی ببرد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی در خصوص مصاحبه رئیس قوه قضاییه در خصوص برخورد با اشرار، گفت: بنده و سردار احمدی مقدم بعد از مصاحبه آیت الله لاریجانی بسیار به وجد آمدیم زیرا زمانی که ایشان و دادستان محترم کل کشور در مورد مواد مخدر صنعتی مواضع قاطعانه ای گرفتند، باعث شد که وضعیت در تولید و قاچاق مواد مخدر صنعتی تغییر کند و با برخورد های قاطعانه ای که انجام شد، نگرانی های مردم، پلیس و حتی دستگاه قضایی نسبت به این موضوع به شدت کاهش پیدا کند.

سردار رادان افزود:در خصوص برخورد با اراذل اوباش و سارقان زورگیر معتقدیم که عزم قوه قضاییه در صورتیکه روان سازی شود و به سطح پایین هم بروز و ظهور پیدا کند می تواند در کاهش شدید جرم و برخورد قاطعانه با اراذل اوباش و سارقان خشن و افراد زور گیر موثر واقع شود به گونه ای که نگرانی های مردم کاهش یابد.

وی در پایان خاطرنشان کرد:عزم پلیس را مانند دستگاه قضایی اعلام می کنیم و حتما ناجا برخورد های قاطع، به هنگام و بسیار سخت با اراذل اوباش و زورگیر ها دارد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
1
6
هر جا سخن از برحورد شدید و قاطع میشود به وجد می آیید. غافل از اینکه راه حل اصلی ایجاد اشتغال پایدار و بالا بردن سطح رفاه عمومی است تا کسی نیازمند دزدی و زورگیری نباشد.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
1
3
اینجانب چند سال پیش پیشنهاد اعدام را در اینترنت دادم،زیرا اگر همان چند سال قبل این قانون اعمال می شد متخلفان اینگونه به جان مردم کوچه و بازار نمی افتادند و مال و زندگی مردم بدبخت را تاراج نمی کردند و زن وبچه مردم احساس امنیت بیشتری می کردند نه اینکه هرروز صدای فریاد یک هموطن را بشنویم که کیفم را زدند و وووو.....
نظرات بینندگان